Arama

İbrahim Murat Gündüz Düşmanlarımızın çokluğu, bizim adamlığımızdandır!”

1 hafta önce


İbrahim Murat Gündüz Düşmanlarımızın çokluğu, bizim adamlığımızdandır!”
ad image
ad image

 

Adanalı girişimci İbrahim Murat Gündüz halen Türkiye’de Türkiye’de boks, kickboks ve Muaythai sporlarının profesyonelleşmesi ve gelişmesi için pek çok çalışma yapmaktadır.

 

İbrahim Murat Gündüz Türkiye’de kickboks sporunun gelişmesini istemeyen, hatta buna engel olmaya çalışan Türkiye Kickboks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı hakkında sert açıklamalara bulundu.

 

Mevcut Federasyon Başkanı Salim Kayıcı oturduğu koltuktan kalkmayı bilmeyen bir adam. Bildiğiniz rant için koltuğu satın almış durumda.

Sırtını dayadığını sandığı kişiler benim düşmanım olamaz çünkü benim düşmanım adam olur. Salim Kayıcının instagramdan verdiği  komik görüntüler benim  gibi adamları bırak korkutmayı heyecanlandırmaz bile. Biz vatan fedaisiyiz, yüzüme karşı konuşma cesaretinden eksik yaratıldığın için arkamdan konuştuğun bilgisi kulağıma geliyor diyerek Salim Kayıcı’ya hitaben “Hakkımda kimin ne konuştuğu çok dert değil aslında. Netice de insan dediğin hazmedemediğini kusar. Belliki Federasyon Başkanı kusmaya başladı” diyen İbrahim Murat Gündüz, Kendisine buradan şu şekilde sesleniyorum “İnsanların arkasından konuştuğun şeyleri yüzüne de konuşacak kadar adam ol” bizde sana saygı duyalım,  ben seni  çözemedim, uzaktan mı adamsın, adamlıktan mı uzaksın, gerçekten anlamadım  diyerek sözlerini tamamladı.

 

https://www.guncel-haber.com/post/ibrahim-murat-guenduez-den-salim-kayici-hakkinda-zehir-zemberek-soezler/amp

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image