Arama

03 Kasım 2015 Salı Güncel Altın Fiyatları! Çeyrek Altın - Yarım Altın - Tam Altın - Cumhuriyet Altını Ne Kadar Oldu?

8 yıl önce


03 Kasım 2015 Salı Güncel Altın Fiyatları! Çeyrek Altın - Yarım Altın - Tam Altın - Cumhuriyet Altını Ne Kadar Oldu?
ad image
ad image

Altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar oldu? Güncel altın fiyatlarına ve kapalı çarşı altın fiyatlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 03 Kasım 2015 Salı günü güncel altın fiyatları yeniulke.net adresinde. Çeyrek altın, Yarım altın, Tam altın ve Cumhuriyet altını fiyatları haberimizde.

Altın seçimlerin ardından dün güne sert bir düşüşle başlamıştı. Altın fiyatları seçim sonuçlarının belli olmasının ardından resmen çakıldı. Peki haftanın ikinci gününde altın kaç lira oldu? Çeyrek altın ne kadar oldu? İşte 3 Kasım 2015 altın fiyatları son durum!

Altın seçim sonuçlarının belli olmasının ardından sert bir düşüş yaşadı. Altın fiyatları geçtiğimiz haftaya kadar yükselmeye devam ediyordu. Altın fiyatı bu haftaki seyrini geçen haftaya göre 10 lira daha aşağıdan ilerletmeye başladı.

Uzmanlar altın fiyatındaki dalgalanmanın seçimden sonra yerini yükselişe bırakacağını tahmin ediyorlardı. Ancak beklendiği gibi olmadı. Seçim sonuçlarına altının ilk tepkisi sert bir düşüş oldu. Borsalar tavan yaparken altın ve döviz fiyatları yerle bir oldu. Altının bundan sonraki seyrinin nasıl olacağı ise büyük bir merak konusu.

Peki altın kaç lira oldu? Çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte 3 Kasım 2015 güncel altın fiyatları!

Çeyrek altın alış fiyatı 165 lira, satış fiyatı ise 169 lira oldu.

Yarım altın alış fiyatı 330 lira, satış fiyatı 338 lira olarak işlem gördü.

Tam altın alış fiyatı 660 lira, satış fiyatı 675 lira olarak belirlendi.

Cumhuriyet altını alış fiyatı 683 lira, satış fiyatı 693 lira oldu.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image