Arama

21 Aralık Güncel Altın Fiyatları | Çeyrek altın ne kadar?

8 yıl önce


21 Aralık Güncel Altın Fiyatları | Çeyrek altın ne kadar?
ad image
ad image

 21 Aralık 2015 Pazartesi çeyrek altın fiyatı nasıl olacak yükselecek mi azalacak mı piyasalar ne durumda güncel altın fiyatları neler altın piyasasında ki hareketlilik ne kadar sürecek 24 ayar gram altın ne kadar 22 ayar bilezik ne kadar öğrenmek için hemen www.yeniulke.net i tıklayınız.

Gün itibariyle 24 ayar gram altın alış ve satışta 99 lira olurken altın piyasası takip edenleri oldukça şaşırttı. Çeyrek altında ise düne göre çok az da olsa bir artış yaşandı, piyasa da şu an çeyrek altın alış fiyatı 159 Türk lirası olurken, satış fiyatı 163 Türk Lirası olarak işlem görüyor.

Ufak bir uyarı geçmek istiyorum. Bizim altın fiyatlarını paylaştığımız saat ve dakikaya dikkat ediniz. Çünkü anlık değişimler bu aralar çok fazla olmaya başladı, baktınız an ile bu bizim haberi yayınladığımız an arasında ufak olsa da fiyat farklılıkları olabilir. Siz okurlarımızı yanlış yönlendirmiş olmak asla istemeyiz. 

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image