Arama

Açılış Davetleri

5 yıl önce


Açılış Davetleri
ad image
ad image

 

 

Nedir bu Flatfy? Kısaca sizin için çeşitli emlak alım satım sitelerini tarayarak en uygun sonuçları kriterlerinize göre önünüze çıkaran bir emlak arama motorudur. Toplam 37 ülkede ve Türkiye de de faaliyet gösteren Flatfy birçok kullanıcının şimdiden ilgisini çekmeyi başardı. Temel olarak tek yapmanız gereken siteye girmek ve kriterlerinizi uygulamak. Bu kriterler ne mi? Her şey olabilir; en yüksek en düşük fiyat, şehir, ülke, daire, arsa gibi filtreler. Daha sonra Flatfy sizin için hemen çalışmaya başlıyor ve tüm web dünyasının en iyi emlak sitelerini tarayarak sizin için en uygun sonuçları ekranınıza getiriyor. Daha sonra tek yapmanız gereken en çok ilginizi çeken ilana tıklamanız. Daha sonra web site sizi emlak ilanının yayınlandığı siteye yönlendiriyor. Böylece hiçbir emlak sitesini tek tek taramak zorunda kalmıyorsunuz. Mükemmel değil mi?

Sizin için bugün Türkiye’deki popüler şehirlerdeki güncel konut fiyatları inceledik. tr.flatfy.com sitesinin sonuçlarına göre çıkan grafik aşağıdaki gibidir.

 

 

Bu grafiğe göre çok önemli bir kriterin fiyatlar üzerindeki etkisini görmekteyiz. Oda sayısı fiyatlar üzerinde önemli etki göstermekte. Fiyat bazında 4 odalı konutlarda Gaziantep öne çıkarken, tek odalı evlerde İstanbul birinci sırada. Bu noktada karar verirken eğer 4 odalı bir ev almak sizin için en önemli kriter ise göre, Ankara sizin için en uygun seçenek. Tek odalı bir ev almak sizin için ön planda ise, Gaziantep en uygun şehir. Şehir popülerliği ve oda sayısı ikisi de önemliyse İstanbul sizin için en iyi seçenek. Genel anlamda Türkiye de tek odalı bir ev almak istiyorsanız en az 115 bin tl yi gözden çıkarmalısınız. 4 odalı evlerde iste 215 bin tl ile ortalama fiyat olarak Ankara da bir ev almanız mümkün. Ne güzel değil mi? Sizde bu tarz istatistiklere ve araştırma sonuçlarına Flatfy ile kolaylıkla erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kriterlerinizi seçip, Flatfy ile aratmak. Tamamıyla ülkelerin en önde gelen emlak sitelerinden topladığımız yüzlerce seçenek ile sizin için en iyi tercihi bulun.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image