Arama

Altında rekor artış! 15 Aralık Salı Altın Piyasası ne durumda? 15 Aralık Salı Çeyrek altın fiyatı ne kadar?

8 yıl önce


Altında rekor artış! 15 Aralık Salı Altın Piyasası ne durumda? 15 Aralık Salı Çeyrek altın fiyatı ne kadar?
ad image
ad image

 15 Aralık 2015 Çeyrek altın ne kadar? Altın Fiyatlarında son durum nedir? Altının gramı ne kadar?, 15 Aralık  güncel Altın Fiyatları ne durumda? 15 Aralık Çeyrek Altın fiyatları son durumu nedir.. Tam Altın fiyatları son durum nedir..15 Aralık2015 Merkez Bankası Altın Kur Fiyatları? Altın Fiyatları 15 Aralık 2015 Çeyrek Altın Ne kadar?

Altın fiyatları iniyor mu çıkıyor mu? Altın piyasasında son durum..

Altın fiyatları dün itibariyle rekor bir yükselişe geçmiş durumda, dolara paralel giden altın fiyatları yükleşini sürdürecek gibi duruyor. 15 Aralık Salı itibariyle çeyrek altın 170 liraya dayanmış durumda. 24 ayar altının gramı ise alış 100TL, satış 102TL’den işlem görüyor.

Uzmanların görüşlerine göre altın fiyatlarının yükselmesinde en büyük etken ABD Merkez Bankasının faiz artırımı ile ilgili yayınladığı mesajlar ve bu bağlamda dolarda gerçekleşen artışlar. Yatırımlarını altın üzerinden yapanlar bugünlere adeta bayram ediyor. Ama biraz daha sabredin çünkü artış sürecek..

Serbest piyasada 22 ayar altının gramı ise 91 lira alış, 93 lira satış şeklinde işlem görüyor.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image