Arama

Aluf Benn, basım medyasını canlı tutmak için çözümleri tartışıyor

5 yıl önce

İsrail’in Haaretz’in baş editörü Aluf Benn’e göre, basım dünyadan dijital ortama geçerken, değişen medya ortamını ele almanın en iyi yoludur. Geçtiğimiz günlerde, New York Times ile ortak olan gazetelerimizin benzer zorluklarla karşı karşıya kaldığı bir dönemde gazeteciliğin geleceğini tartıştığımız Atina'daki Kathimerini ofislerine bir ziyarette bulundu.

Aluf Benn, basım medyasını canlı tutmak için çözümleri tartışıyor
ad image
ad image

Sperm Sayısını Arttıran Doğal Afrodizyak: Çakşır Otu

Çiftlerin çocuk sahibi olmasında erkek ve kadın vücudunda üretilen hormonların normal seviyede olmasının önemi büyüktür. Erkekte sperm sayısının yeterli oranda veya normalden fazla olması, spermlerin yapısal olarak normal olması da önemli bir faktördür. Olağan yaşam koşulları, stresli ve yoğun iş yaşamı, gündelik yorucu faaliyetler ve benzeri pek çok faktör, erkekte sperm sayısının düşmesine ve yeterli yapısal özelliklerini kaybetmesine neden olur. Çakşır otu, yüzlerce yıla uzanan bir geçmiş boyunca, sperm sayısının artması, cinsel istekliliği ve performansı arttırması, spermlerin yapısal özelliklerinin normalleşmesi gibi katkıları nedeniyle halk arasında kullanılan bir bitkidir. Bunun yanında kadın yumurtalarının artması ve kalitelileşmesi kadınların gebe kalmasını kolaylaştırması gibi etkileri nedeniyle “ ikiz doğurtan “ adıyla da anılır. Yeşil Naturel tarafından üretilen Çakşır Çoban Çökerten Ekstresi, eşsiz etkilere sahip bu otların ekstraktlarından hazırlanmış mucizeler gerçekleştiren bir doğal üründür.

Çakşır Otu

Sperm Sayısını Arttırıyor

Çakşır otunun içeriğinde bulunan pek çok doğal kimyasal bileşen, vücudumuzda pek çok fonksiyonun normalleşmesi, düzelmesi ve dengeli çalışmasına yardımcı özelliklere sahiptir. Çakşır otu faydaları arasında vücudu güçlendirme özelliği ve enerji artırması, bilinen en önemli etkileri arasında yer alır. Ancak bunların yanında güçlü bir afrodizyak olarak, cinsel istekliliğin artmasını da sağlar. Erkekler açısından sperm sayısının artması ve bu nedenle gerçekleşmeyen gebeliğin oluşmasını sağlayan benzersiz bir katkısı bulunur. Erkekte düşük sperm sayısı, sıklıkla rastlanılan, doğal yaşam döngüsü içerisinde zaman zaman gerçekleşebilen bir sorundur. Yeşil Naturel tarafından üretilen Çakşır Çoban Çökerten Ekstresi, hamile kalmak isteyen çiftlerin kullanması tavsiye edilen destekleyici bir tedavi ürünüdür.

Tamamen doğal olması, herhangi bir sağlık sorununun oluşmamasına da neden olur. Ürünün üzerinde bulunan kullanım süreleri ve dozajlara riayet edilmesi, süratli bir şekilde fayda sağlanılmasını ve herhangi bir yan etkininde ortaya çıkmamasını sağlayacak önemli bir ayrıntıdır. Daha hızlı etki etmesi amacıyla, dozajın daha yüksek kullanılması yanlıştır. Fazla kullanmak daha hızlı etki göstermesini sağlamayacağı gibi, bulantı gibi çeşitli yan etkilerin oluşabilme ihtimalini ortaya çıkarır. Mutlaka ürünün üzerinde tavsiye edilen dozajda kullanılmalıdır. Yeşil Naturel tarafından üretilen Çakşır Çoban Çökerten Ekstresi, olağan dozaj ve sürelerde kullanıldığında, erkeğin sperm sayısının yükselmesini kısa süre içerisinde sağlar.

Çakşır Çoban Çökerten Ekstraktı

Kısırlık Tedavilerinde de Baş Vuruluyor

Hamile kalma isteyen çiftlerin, bir yıl boyunca normal cinsel aktiviteye rağmen bu amaca ulaşamaması, tıp dilinde interfilite olarak adlandırılır. İnterfilite durumu görüldüğünde, mutlaka bu alanda uzman tıp doktorlarına başvurulması önemlidir. Çeşitli kısırlık tedavileri, uzmanlar tarafından yapılan kontroller sonrasında uygulanır. Bu tedaviler sırasında, tüp bebek tedavisi gibi tedavilerde, Çakşır Çoban Çökerten Ekstresi, yardımcı ve destekleyici doğal ürün olarak tavsiye edilir. Bu doğal bitkilerin hormonlar, sperm ve yumurtalar üzerindeki eşsiz etkileri, hamile kalmak isteyen çiftlerin mutlaka kullanması gereken doğal bir ürün olmasına sebep oluyor. Vücudun güçlenmesi, performansın yükselmesi, cinsel isteksizliğin oradan kalkması, sertleşme sorunları gibi sağlık sorunlarına karşı da çok güçlü etkiler gösteren bir birleşim olara hazırlanmıştır.

Neden Bu Karışım Hazırlandı?

Yeşil Naturel tarafından üretilen Çakşır Çoban Çökerten Ekstresi, doğal afrodizyaklar ve hormon dengeleyici etkileri bilinen, sperm sayısının yükselmesi, performansın artması, sağlıklı ve güçlü bir vücuda sahip olunması etkileri nedeniyle kullanılan bitkilerdir. Her iki bitkinin farklı kimyasal bileşenleri, özellikle cinsel yaşamın sağlıklı ve mutlu bir şekilde sürmesi, hamile kalınması yardımcı olması gibi bütünleştirici bir sonuç sağlar. Bu etkilerin oluşması için, birbirlerini tamamlayıcı bir işlev gösteren çakşır otu ve çoban çökerten otunun doğal ekstraktları, daha mutlu ve daha sağlıklı bir yaşamın kapısını aralamanızı sağlar. Yeşil Naturel

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image