Arama

AÖF SORU VE CEVAPLARI AÇIKLANDI MI 2015

8 yıl önce


AÖF SORU VE CEVAPLARI AÇIKLANDI MI 2015
ad image
ad image

AÖF sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak sorsunun cevabı henüz açıklanmadı. Üniversite eğitimini dışarıdan tamamlayan öğrencilerin yıl içerisinde girmiş oldukları sınavların ilk ki olana ara sınav ve vize sınavları 12-13 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşti. Sınavdan sonra öğrenciler aöf vize sınavı soru ve cevaplarını merak ettiler. AÖF soru ve cevapları ile ilgili bekleyiş sürüyor. Aof soru ve cevaplarını haberimizden ve ajanshaber.com adresinden öğrenebilirsiniz. Vize sınavlarına giren öğrenciler sınavdan çıktıktan sonra cevapladıkları soruları görmek ve alacakları notları az çok tahmin etmek için AÖF soruları ve cevapları açıklandı mı? merak ettiler. Aöf ile ilgili detaylı bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. 

AÖF SINAV SORULARI VE CEVAPLARI AÇIKLANIYOR!

AÖF soru ve cevapları hafta sonu sınava giren aöf öğrencileri için merak ediliyor. 12-13 Aralık 2015 tarihinde yapılan ara sınav sonrasında sınavdan çıkan AÖF öğrencilerin ilk aklına gelen sorular arasında yer aldı. 2015 yılının son ayında yapılan ata sınav ve vize sınavı üniversite eğitimini dışarıdan tamamlayan öğrencilerin yıl içerisinde girmiş oldukları sınavların ilk ki oluyor. Aöf soruları yayınlandı mı?Sınav Soru ve Cevaplarına Nasıl Ulaşacağım? AÖF sınav soru ve cevapları ile ilgili henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. Ancak bundan önce gerçekleştirilen sınavlar göz önünde bulundurulursa AÖF soruları ve cevaplarının 10 gün, AÖF sınav sonuçlarının ise 20 gün açıklanması tahmin ediliyor. Öte yandan yayınlanmaz haberimizden AÖF sınav sorularınızı kontrol edebilirsiniz. AÖF güz dönemi sınavına ilk giren ve önceki dönemlerde girmiş olan öğrenciler için AÖF ara Sınav soru ve cevaplarını Ajans Haber olarak araştırdığımız AÖF vize soru ve cevaplarına haberimizde bulunan linki tıklayarak ulaşabileceğiniz gibi Anadolu Üniversitesi ‘nin resmi sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz.

AÖF SINAVI SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

AÖF SONUÇLARI AÇIKLANMA TARİHİ İÇİN TIKLAYIN

AÖF SINAV SORU VE CEVAPLARINA NASIL ULAŞACAĞIM?

Anadolu Üniversite Açık Öğretim Fakültesi üzerinden ulaşacağınız internet adresine haberimizde buluna linki tıklayarak, Sınav Yayınlama Sisteminde giriş yaptıktan sonra,  ara sınav sorularına ulaşmak için Oturum Kodları sayfasından sorularına ulaşmak istediğiniz dersin sınavının hangi oturumda gerçekleştiğini bulunarak ilgili sorulara ve cevap anahtarına ulaşabilirsiniz. 

AÖF GÜZ DÖNEMİ BAHAR DÖNEMİ 

  1. Yıl 1. yarı yıl (dönem) 2. yarı yıl (dönem)
  2. Yıl 3. yarı yıl (dönem) 4. yarı yıl (dönem)
  3. Yıl 5. yarı yıl (dönem) 6. yarı yıl (dönem)
  4. Yıl 7. yarı yıl (dönem) 8. yarı yıl (dönem)

AÖF VİZE SINAVINDA 3 YANLIŞ 1 DOĞRUYU GÖTÜRMEYECEK!

Anadolu Üniversitesi sınav kâğıtlarını değerlendirilirken açıklamış olduğu duyuruya göre, doğru cevaplara puan verilecek ancak yanlış cevaplar için puan düşürülmeyecektir. Başka bir deyişle, yanlış cevaplar doğru cevapları götürmeyecektir. Bu nedenle sınava girecek öğrencilerin sınavda boş CC’nin altında not aldığı dersleri almak zorunda olduğundan bu dersleri eksiltmesi mümkün değildir. 

AÖF sınavlarında soru kitapçığı ve cevap kâğıdı olarak iki tür belge kullanılmaktadır. Sınavların değerlendirilmesi, notların kaydı, çizelgelere geçirilmesi, saklanması, öğrenci kütüklerine yazımı ve öğrencilere duyurulmasında bilgi işlem yöntemleri kullanılır. Boş soru bırakmayın! AÖF sınav cevapları değerlendirilirken doğru cevaplara puan verilecek, yanlış cevaplar için puan düşürülmeyecektir. Başka bir deyişle, yanlış cevaplar doğru cevapları götürmeyecektir.

AÖF 2015-2016 AKADEMİK SINAV TAKVİMİ!

AÖF sınav 2015-2016 sınav takvimi geçtiğimiz günlerde açıklandı. Buna göre; AOF Güz dönemi vize sınavlarının ardından ise 23-24 Ocak 2016 tarihlerinde güz dönemi final sınavları yapılacak. AÖF Bahar dönemi vize sınavları 16 - 17 Nisan 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek. İkinci dönem ilk sınavlarının ardından ise 04 - 05 Haziran 2016 tarihlerinde yaz dönemi final sınavları yapılacak. Açıköğretim Fakültesi 2015-2016 dönemi tek ders sınavı ise 16 Temmuz 2016 tarihinde yapılacak.

  • Güz Dönemi Ara Sınavı 12 - 13 Aralık 2015
  • Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 23 - 24 Ocak 2016
  • Bahar Dönemi Ara Sınavı 16 - 17 Nisan 2016
  • Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 04 - 05 Haziran 2016
  • 2015-2016 Tek Ders Sınavı 16 Temmuz 2016

Bu nedenle soru kitapçıklarındaki soruların cevapsız bırakılmaması, öğrencilerin yararınadır. Sınavlarda öğrenci sayısına bağlı olarak, tek (A), iki (A,B) veya dört (A,B,C,D) kitapçık türü kullanılabilmektedir. Kayıt Yenileme Ders Ekle Sil Açıköğretim,İktisat,İşletme İnternet Başvuru ve Kayıt Tarihi: 22 Şubat 2016 Pazartesi - 04 Mart 2016 Cuma Açıköğretim,İktisat,İşletme Mazeretli Kayıt Tarihi: 04 Mart 2016 Cuma 

 

Kaynak: Ajans Haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image