Arama

Atanmış Öğretmenler Göreve Ne Zaman Başlayacak ?- Sınıf öğretmenleri Atama Puanları - 2 Kasım 2015 Pazartesi

8 yıl önce


Atanmış Öğretmenler Göreve Ne Zaman Başlayacak ?- Sınıf öğretmenleri Atama Puanları - 2 Kasım 2015 Pazartesi
ad image
ad image

 Atanan öğretmenler ne zaman görev başına geçecekler?Atanan öğretmenler ilk maaşlarını ne zaman alacaklar?Sınıf öğretmenleri kaç puan üzerinden atandı.Atamasını bekleyen 37 bin öğretmenin isimlerinin açıklanması ile birlikte atamalar gerçekleştirildi.Peki atanan bu öğretmenler ne zaman görev başına gececek ve ne zaman ilk maaşlarını alacaklar?
Sonunda gerçekleşen öğretmen atamaları resmi olarak internet üzerinden yayınlandı.Atama sonrasında öğretmenlerin yapacakları işlemler MMEB personel sistemi üzerinden bildirilmiştir.Peki 37 bin öğretmen ataması sonrasında öğretmenler ilk maaşlarını ne zaman alacaklar.
 Türkçe, ilköğretim matematik, fen bilimleri/fen ve teknoloji, sosyal bilgiler, Türk dili ve edebiyatı, tarih, coğrafya, matematik (lise), fizik, kimya, biyoloji, din kültürü ve ahlak bilgisi, yabancı dil (Almanca, İngilizce), rehberlik ve sınıf öğretmenliği için 'KPSSP121', diğer alanlar için ise 'KPSSP10' puan türündeki taban puan dikkate alınacak.
MEB ataması İlk atama kapsamında 36 bin 512, yeniden atama ve kurumlar arası yeniden atama kapsamında 371, milli sporcu ataması kapsamında ise 117 öğretmenin ataması gerçekleştirilecek.
 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image