Arama

Beşiktaş Ticari Tercüme

3 yıl önce


Beşiktaş Ticari Tercüme
ad image
ad imageBedenimizin sağlıklı çalışabilmesi için bedendeki tınımızın; gezegensel enerjilerin akışları ve dünyadaki tüm enerji akışları ile uyum içerisinde olmalıdır yani kozmos ile uyumlu olmamız gerekmektedir. Ses frekansları ile bedenimizin uyumsuz frekansları uyumlu hale gelir. Özel frekanslara göre ayarlanmış ses diyapazonları ile bedendeki belirli akupunktur noktaları, çakralar ve enerji meridyenlerine frekanslar verilerek uygulama yapılmaktadır.

Diyapazon ve ses çanakları beden ve evreni bütünleştirirken aynı zaman da yaşadığımız sağlık problemlerine içinde fayda sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirici etkiye sahiptir.


Sırt, bel ve baş ağrıları, omurga ve disk problemleri, böbrek ve rahim sorunları, alerji, kalp, tiroid, menapoz, travmalar, korkular ve uykusuzluk gibi birçok bedensel sorunda iyileşmeye güçlü bir araçtır. Öz güven eksikliği, bağımlılıklar, kendini ifade edememe, geçmişin yüklerinden özgürleşme gibi alanlara da hizmet eder.

Ayrıca sesle şifa çalışmaları bizlere hayat yolumuzda yeni olasılıklar sağlar, geleceğe daha emin bir şekilde adım atmamıza yardımcı olur. Kalbimizi daha çok açarak sevgi frekansımızı yükseltir, zihnimizi susturarak netliğe ulaşmamıza yardımcı olur. Beyin ve kalp arasındaki dengeyi kurarak eril ve dişil enerjimizi dengeler. Ayrıca ses seansları ile bolluk akışımızda güçlenmektedir.

Zafer Altıntaş

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image