Arama

BÜYÜK SÜRGÜN KAFKASYA

8 yıl önce


BÜYÜK SÜRGÜN KAFKASYA
ad image
ad image

TRT1 ekranlarının yeni projelerinden olan Büyük Sürgün Kafkasya da bu hafta 3. bölüm yayınlandı. Yayınlanan Büyük Sürgün Kafkasya'nın yeni bölümü izleyenleri ekran başına kilitledi. İzleyenleri ekran başına kilitleyen yeni bölüm'de Cemil ile Nino'nun çektiği acılar yine damgasını vurdu. Büyük Sürgün Kafkaya'nın 3. bölümü ise internette yayınlandı. Yayınlanan 3. bölümü ise Ajans Haber aracılığı ile izleyebilirsiniz. Ajans Haber aracılığı ile izleyebileceğiniz 3. bölüm'ün haftaya yayınlanacak olan Büyük Sürgün Kafkasya 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan Büyük Sürgün Kafkasya 3. bölüm fragmanı da Ajans Haber aracılığı ile izleyebilirsiniz. Yayınlanan Büyük Sürgün Kafkasya 3. bölüm izlemek için Büyük Sürgün Kafkasya 3 bölüm izle linkine, Büyük Sürgün Kafkasya 4. bölüm fragmanı için ise Büyük Sürgün Kafkasya 4 bölüm fragmanı izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.

BÜYÜK SÜRGÜN KAFKASYA 3. BÖLÜM İZLE - 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Bu hafta yayınlanan Büyük Sürgün Kafkasya 3. bölüm ile izleyenler ile beraber oldu. Bu hafta ki yeni bölüm saat 20:00'da başladı. İlk baş geçtiğimiz haftanın özetini daha sonra ise merak ile beklenen yeni bölüm yayınlandı. Yeni bölüm'de Nino ile Cemil kaçar iken askerler tarafından yakalnır. Daha sonra ise Cemil hapishane'ye Nino ise komutan ile evlenme hazırlığına girer. Nino ile komutanın düğünü yapılır iken Cemil hapishane'den kurtulup, Nino'yu düğün yerinden kaçırdı. Cemil ile Nino kaçar iken, tam sınıra yaklaştıklarında komutan ve askerleri tarafından yakalanır ve tam Cemil vurulacak iken Nino kurşunun önüne atlar ve Nino orada vurulur. Kurşunun isabet ettiği Nino ölmez ve revir de tedavisi görülür. Bu heyecanlı bölümün devamı için aşağıda yer alan Büyük Sürgün Kafkasya 3. bölüm izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz. Bu heyecanlı bölüm ise Twitter'da büyüksürgün hastagı açtı. Büyüksürgün adında hastag açılmasına rağmen Twitter'da tt listesine giremedi. Merak edilen Büyük Sürgün Kafkasya'nın 4. bölüm fragmanı da yayınlandı. 4. bölüm fragmanı hemen bölüm biter bitmez yayınlandı. Bu yayınlanan Büyük Sürgün Kafkasya 4. bölüm fragmanını izlemek için Büyük Sürgün Kafkasya 4. bölüm fragmanı izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.

BÜYÜK SÜRGÜN KAFKASYA 3. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA

BÜYÜK SÜRGÜN KAFKASYA 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLA

 

Kaynak: Ajans Haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

Selim ber

Gerçekten muhteşem bir klip emeğine sağlık diyelim yolu açık olsun, hızlı ve etkili haber için takipdeyim 👍

1 yıl önce
ad image
ad image