Arama

Dudak Estetiği

1 yıl önce


Dudak Estetiği
ad image
ad image

Dudak estetiği birçok çeşidi olmaktadır. Burada kişinin isteğine göre estetik yapılmaktadır. Dudak estetiği genellikle kişinin özellikle kadınların görsel olarak kendisine değer katmasından kaynaklanmaktadır. Burada kişi görünüşüne özellikle dudak görünüşüne çok fazla önemseyerek değişiklik yapmaktadır. Dudak estetiği çeşitleri:

·         Geçici dudak dolgusu

·         Kalıcı dudak dolgusu

·         Dudaklara yağ enjeksiyonu

·         Dudak mukozasının serbestleştirilmesi ameliyatı

Dudak Estetiği Nasıl Yapılır?

Dudak estetiği oldukça kolay olan bir işlemdir. Burada kişinin anestezi gibi bir işleme ihtiyacı bulunmamaktadır. Burada kişinin özellikle belli bölümlerininim uyuşturulması yapılmaktadır. Burada dudak estetiği ile alakalı olarak kişilere enjeksiyon ile yapılmaktadır. Ve bu işlem sadece 5 10 dakika kadar sürmektedir. Burada kişinin ilk öncelikli olarak dudak yapısı incelenmektedir. Burada kişinin dudağına hiyalüronik asit enjekte edilmektedir. Bu asittin miktarı ise kişinin dudak yapısına ve kişinin isteğine bakılarak karar verilir. Dudak estetiği kişinin günlük yaşamını kesinlikle etkilememektedir. Kişi bu işlemden sonra günlük yaşamına hemen dönebilmektedir. Kişi için hiçbir komplikasyon riski bulunmamaktadır.

Dudak estetiği yaptırmak isteyen kişilerin işin ehli olması gerekmektedir. Burada özellikle bu işlemi bir güzellik merkezi gibi yerlerde değil çeşitli kliniklerde ve sağlık kuruluşlarında yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü gerçekten bu noktada yetkili olmayan birçok kişi tarafından da bu işlemler yapılmaktadır. Ama bu işlemi yapan kişilerin işini yanlış yapması kişi de daha farklı sıkıntılara sebep olabilecektir.

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image