Arama

Düğün Dernek 2: Sünnet filmi Star Wars: Güç Uyanıyor filmini 3e katladı.

8 yıl önce


Düğün Dernek 2: Sünnet filmi Star Wars: Güç Uyanıyor filmini 3e katladı.
ad image
ad image

Hâlâ kendisine yardımcı bulmayan Mustafa Denizli'nin, 1985-1991 yılları arasında Sarı-Kırmızılı formayı giyen Cevat Prekazi ile anlaşmak üzere.

Galatasaray'da Prekazi sürprizi… Şu ana kadar kendisine bir yardımcı antrenör bulmayan Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin, 1985-1991 yılları arasında Sarı-Kırmızılı formayı giyen Cevad Prekazi ile anlaşmak üzere olduğu öğrenildi. BİRKAÇ GÜN İÇİNDE AÇIKLANACAK 58 yaşındaki futbol adamıyla birlikte Galatasaray'ı düzlüğe çıkarmak isteyen 66 yaşındaki Denizli, kararını birkaç gün içinde açıklayacak. İŞTE PREKAZİ'NİN GÖREVİ Mustafa hocanın Prekazi'ye, rakip takım analizi ve futbolcu izleme görevini vereceği, ayrıca kendisinden oyuncularla yakından ilgilenmesini isteyeceği belirlendi. Prekazi'nin de bu teklif karşısında çok heyecanlandığı, şimdiden ikinci devre hazırlıkları için kolları sıvadığı ifade edildi. SON OLARAK ÜLKESİNDE ÇALIŞIYORDU Tecrübeli çalıştırıcı, son olarak Sırbistan kulübü OFK Boegrad'ın genç takımında antrenörlük yapıyordu. (Kaynak: Fanatik)
Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image