Arama

EDF Ozon, Otellerdeki Hijyen Sorununu Ortadan Kaldırıyor

3 yıl önce

Oteller, mikropların en hızlı yayılabileceği alanlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. EDF Ozon ürünleri otellerde temizlik için ideal bir çözümdür.

EDF Ozon, Otellerdeki Hijyen Sorununu Ortadan Kaldırıyor
ad image
ad image

 

Turizm sezonu yaklaşırken otel arayışları da artmaya başladı. Konforlu ve güvenli bir tatil geçirmek isteyenler, beklentilerini karşılayacak oteller arıyorlar. Akıllara gelen en önemli konu da “hijyen” oluyor. Peki otellerde gerekli hijyen nasıl sağlanır? Ozon ile hijyen sorununa kesin çözüm üretmek mümkün mü?

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte otel rezervasyonları hız kazandı. Özellikle pandemi süreciyle birlikte daha hassas bir hal alan hijyen konusu, otel seçimlerinde daha etkili olacaktır. Otellerde odaların ve ortak kullanım alanlarının temizliği, otel misafirleri için büyük önem taşıyor. Dolayısıyla işletmeciler için de hijyen, özen gösterilmesi gereken bir konu oluyor.

Ozon Jeneratörleri İle Kusursuz Temizlik Sağlanıyor

Otellerde istenilen temizliği sağlayabilmek artık daha kolay! Ozon, birçok alanda kullanılabildiği gibi turizm sektöründe de oldukça tercih ediliyor. Bunun en büyük nedenleri arasında da sunduğu kalıcı çözüm ve uygulama kolaylığı yer alıyor. Ozon gazı üreten ozon jeneratörleri ile maksimum temizlik sağlanırken zamandan da tasarruf ediliyor.

Ozon; ortamdaki bakteri, virüs, mikroorganizmaları tamamen yok eder. Ozon uygulamaları ile ortamın, sağlığı tehdit edebilecek her tür mikroptan arındırılabildiği kanıtlanmıştır. Oteller, mikropların en hızlı yayılabileceği alanlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Otel odaları, toplantı salonları, restoranlar, havuzlar, spor salonları enfeksiyon riski barındırır. Otellerdeki bu alanlar, kullanım sıklığından dolayı insan sağlığı için tehlike arz eder. Ozon jeneratörleri bu alanlar için ideal bir çözümdür.

Geleneksel Temizlik Yöntemlerinin Yerini, Ozon Uygulaması Alıyor

Misafirlerin güvenle konaklayabilmeleri için odalar ve ortak kullanım alanları ozon jeneratörleri ile pratik bir şekilde temizlenebiliyor. EDF Ozon jeneratörleri, kimyasal temizlik malzemelerinin aksine gözle görülemeyen mikropları da ortadan kaldırıyor. Kimyasal temizlik maddelerindeki zararlı kalıntılar, ozonlama işleminde görülmemektedir. Ozon gazı uygulamasından sonra ortamda hiçbir atık madde kalmamaktadır.

Ozon Jeneratörleri, Odadaki Kötü Kokuları da Yok Ediyor

Otel misafirleri için keyif kaçıran bir sorun da odalardaki rahatsız edici kokular oluyor. Odadaki parfüm, sigara gibi istenmeyen kokular, ozon gazı ile tamamen yok edilebilir. Ozon jeneratörleri, kötü kokuları ortamdan arındırırken hava kalitesini de en yüksek seviyeye taşır. Ozon ile temizlik yapılan alanda kısa sürede temiz ve ferah bir hava oluşur.

EDF Ozon, otellerin her alanında güvenle kullanılabilen ozon jeneratörleri ile otel misafirleri için gereken hijyeni sağlar. Birçok işletmenin de tercihi olan EDF Ozon jeneratörleri ile otel misafirlerine daha konforlu ve güvenli bir tatil deneyimi sunulmaktadır.

Ayrıca ortamdaki kötü kokuları da yok eder. Rahatsız edici tüm kokular ortamdan arındırılır ve hava kalitesi maksimum düzeye çıkarılır.

Akıllarına gelen en önemli konu da “hijyen” oluyor.

Otel seçimini etkileyen en önemli faktörlerden biri de hijyendir.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image