Arama

Elektrikli Şarj İstasyonları

1 yıl önce


Elektrikli Şarj İstasyonları
ad image
ad image

Elektrikli şarj istasyonları, geleceğin araçları olmaya hazırlanan ve günümüzde yaygınlığı ve üretimi giderek artan elektrikli araçların şarj edilebilmesini sağlamaktadır. Gerek evde gerek yol üzerinde çeşitli alanlarda bulunan ve kişilerin elektrikli araçlarının şarjını kısa sürede doldurabilmesini sağlayan bu cihazların özellikle son teknoloji ve kaliteli ürünler olmaları çok önemlidir.

 

İnform, dünya standartlarını tümüyle karşılayan şarj istasyonları ile mod 2 ve mod 3 araçların şarj edilmesi için etkin ve kaliteli bir kullanıma sahip olurken, özellikle bünyemizde bulunan Legrand Green-up ve Ecotap markalarının harika modelleri ile siz müşterilerimizin aradığı elektrikli şarj istasyonunu bulabilmesini sağlamaktayız.

 

Elektrikli araç şarj istasyonu yapan firmalar içerisinde önemli bir yeri bulunan ve dünyaca kalitesi ve sağladığı şarj etme özelliği kanıtlanan bu markaların tüm şarj istasyonu ürünleri, firmamız tarafından garantili bir şekilde sizlere sunulurken, kurulumu için de profesyonel ekibimiz tüm gereklilikleri başarıyla gerçekleştirmektedir.

 

Yerel veya uzaktan kontrol ile şarj edebilme özelliğine sahip olan Legrand Green-up, sahip olduğu uygulama ile şarj kontrolü ve uzaktan kontrol ile etkin bir kullanım sağlar. Ecotap ise AC ve DC tipi istasyon seçenekleri ile ihtiyaçları karşılarken, son derece hızlı şarj etme özelliği ile çok önemli bir işleve sahiptir.

 

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

 

Elektrikli araç şarj istasyonları için aradığınız en kaliteli çözümlere İnform internet sitemiz üzerinden ulaşabilir, hizmet alanlarımızı öğrenerek bu istasyonlara en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image