Arama

Flyzone Lens İstanbul

1 yıl önce


Flyzone Lens İstanbul
ad image
ad image

Flyzone Lens İstanbul şubemiz, Trapez, Fly Dunk, Nınja Zone, Master Court, Aırwalk, Challange Brıdge ve Skyfall parkurları ile misafirlerine hem adrenalin hem de eğlenceli dolu saatler yaşatmaktadır. Siz de bu adrenaline ve eğlenceye ortak olmak, Türkiye’nin ilk ve tek trambolin odaklı eğlence ve spor merkezinde muhteşem bir gün geçirmek için hemen biletinizi alabilirsiniz.

 

Flyzone nerelerde var? Sorusuna cevap olarak diğer 4 şubenin yanı sıra Lens İstanbul’da da bulunan Flyzone, İstanbul için dünyanın en gözde ve en sevilen trendini sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Flyzone’dan biletinizi almak için tercih edebileceğiniz pek çok farklı paket de bulunmaktadır. Bu paketler;

·         Base Flight

·         Kid Flight

·         Night Flight

·         Event Flight

·         Group Flight

·         Party Flight

Paketlerinin içerisinden sizler için en uygun ve en keyifli olacak paketi tercih edebilirsiniz. Özellikle 10 kişi ve üstündeki gruplar için Group Flight paketi ile hem son derece uygun fiyatlı hem de adrenalin dolu bir grup etkinliği planlayabilir, Flyzone’un birbirinden özel fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Flyzone Giriş Ücreti

Flyzone giriş ücreti, Trambolin Park dünyasında tercih edeceğiniz parkur ve paketlere göre farklılık göstermektedir. Fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi için dilerseniz bizleri arayabilir, dilerseniz internet sitemizden tüm fiyatları inceleyebilirsiniz.

Biletinizi aldıktan sonra en geç 30 dakika önce biletinizi onaylatmanız gerekmektedir. Flyzone Lens İstanbul veya diğer şubelerimizde bu eğlenceli ve bir o kadar adrenalin dolu dünyaya kendinizi kaptırmak için saat 11.00 ile 21.00 saatleri arasında buraya gelebilirsiniz.

 

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image