Arama

Fransız yıldızı Hallyday'ın kızı kendi iradesine itiraz edecek

6 yıl önce

Fransız kaya efsanesi Johnny Hallyday'ın kızı, herşeyinden ayrıldıktan sonra kendi isteğine itiraz etmek, 32 yaşındaki kızı Laeticia olan dördüncü karısına taşımaktır.

Fransız yıldızı Hallyday'ın kızı kendi iradesine itiraz edecek
ad image
ad image

 

34 yaşındaki aktris Laura Smet, iki doğal çocuğunun Aralık ayında ölümünün yas tutma yasağına düşen "Fransız Elvis" tarafından hiçbir şey yapılmadığını öğrendikten sonra Pazartesi günü "canını sıktı ve yaralandı" dedi.

Bunun yerine servetinin tamamı ve sattığı 110 milyon kayıt hakları, nihayetinde Laetika ile Vietnam'da kabul ettiği kız Jade and Joy'a gidecek.

Avukatı AFP'ye yaptığı açıklamada, "Laura Smet aptalca davrandı ve babasının iradesinin Kaliforniya kanununu kullanarak eşi Laeticia'ya tüm servet ve haklarından vazgeçtiğini öğrenmek için incindi" dedi.

Bilgelikleriyle mücadele eden yetenekli bir aktrist olan Smet'in kendisine adamış olan "Laura" adlı kaydın bile kaybolmadığını söylediler.

Annesi aktris Nathalie Baye olan Smet, iradenin kesilmesi için şok oldu ve "hediyelik eşya, gitar ya da motosikletlerinden biri bile yoktu, Laura'nın şarkısı bile bile" dedi. 

1960'lı yılların pop yıldızı Sylvie Vartan'ın annesiydi ve şarkıcının ilk karısı olan yarı kardeşi David Hallyday, Kaliforniya'da yapılan ve Hallyday'ın sonraki yıllarının çoğunu geçirdiği iradeye itiraz etmek için ona katıldı.

Fransız kanunları uyarınca, bir eş, kocasının mülkiyetini otomatik olarak devralmaz; ancak genel olarak çocuklarıyla paylaşmalıdır.

Hiçbir zaman yurtdışında ciddiye alınmadı, ancak Hallyday bugüne kadar Fransa'nın en tanınmış rockeriydi. Bir fanatik bisikletçinin, Paris'teki cenaze kortejinin yüzlerce deri kaplı motosikletçi tarafından eşlik edildiği ve diğerleri, tabutu Karayipler'in St Barts adasındaki mezarlığına kadar izledi.

Jean-Philippe Leo Smet doğdu. Sahne adını Amerikalı akraba ve akıl hocası Lee Halliday aldı ve onu rock 'n' roll'a tanıttı.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image