Arama

Gelecek Vadeden Bir Startup: MorningTells

2 yıl önce


Gelecek Vadeden Bir Startup: MorningTells
ad image
ad image

MorningTells; insanları gereksiz ve anlamsız haberlerden kurtarmayı, onun yerine akıllı ve özgün haberlerle buluşturmayı amaçlayan bir e-posta haber bültenidir.

 

Morning Tells ekibi, iş dünyasındaki insanların daha başarılı ve akıllı bir yol izlemeleri için araştırmalar yapıyor. Her sabah iş dünyası, para piyasaları, pazarlama, kripto paralar, gelişen teknolojiler ve kişisel gelişim gibi güncel ve özgün haberleri e-posta,  podcast ve  web portalı ile abonelerine ulaştırıyor.

Şirketin kurucusu Burak Mahmut GezerMorning Tells ile ilgili ilk hedeflerinin Avrupa ülkeleri olduğunu, ilerleyen aşamalarda tüm dünyada viral olacak bir medya şirketi olmayı amaçladıklarını vurguladı.”

 

Gezer ayrıca şunları belirtti: “Günümüzde insanlar, ciddi bir çaba harcayarak nitelikli ve doğru habere ancak ulaşabilmekte. Abonelerini bu haberlerle buluşturmak için Morning Tells, gerekli donanıma sahiptir ve bunun için de ciddi gayret göstermektedir. Amacımız, iş haberlerini okumayı daha keyifli hâle getirmek. Bunun için düşündüğümüzden daha fazlasını yapmak istiyoruz ve bu konuda kararlıyız.”

Gezer, Morning Tells’in kısa zamanda hızlı bir büyüme ivmesi yakalaması ve ilk yılda bir milyon abone hedefine ulaşabilmesi için yatırımlara açık olduğunu belirtti.

hello@morningtells.com

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image