Arama

Gorgor House ve Tekerlekli Evler

4 yıl önce

Şehir hayatının kalabalık ve karmaşık olması günümüz insanları için oldukça dayanılmaz bir haldir. Çünkü kalabalık beraberinde gürültülü bir ortamı getirir.

Gorgor House ve Tekerlekli Evler
ad image
ad image

Yaşam kalitesini oldukça düşüren idrar kaçırma tedavisi erkeklerde nasıl yapılır, hangi yöntemlerle idrar kaçırma tedavisi uygulanırken lazer uygulamalar düşünülebilir. İdrar kaçırma tedavisi için geliştirilen kapalı veya açık prostat operasyonları kimi zaman idrar kaçırma sorunu devam edebilirken tedavinin izleminde prostat hastalığının kanserli olup olmaması ışın tedavisi görülüp görülmediği öncelikle incelenmesi gereken konudur. İdrar kaçırma tedavisi idrar tutma kaslarını güçlendirici ilaçlar tedavi ve egzersizler sayesinde kimi zaman kontrol altına alınırken idrar yaparken tek takım dolgu maddeleri hastaların çoğunda iyi sonuçlar vermektedir. Tamamı ile ilaç tedavisine yanıtsız olan idrar kaçırma problemlerinde ise üretral askı operasyonları gibi idrar yolunu iyileştiren idrar torbasının etrafına yepyeni ipler takıp bu bizim kontrolünün tek temel düğme ile hastaya sürmek idrar kaçırma tedavisi de uygulanabilecek yöntemlerdir. Bir takım ameliyatlarda  hasta bir gün hastanede tutulmanın ardından durumuna yönelik bir hafta civarında da hastanede hekim gözetimi altında kalabilir.

İdrar Kaçırma Tedavisi Süresi Ne Kadardır?

6 ile 8 hafta arasında hastalığın boyutuna göre büzük takılma işleminin tamamlanması ve kullanılabilmesi sağlanır. Protez alet olması nedeniyle 10 yılda yüzde 10 aksesuar değişimi gerekebilmektedir. Kimi zamanda bu alet mikrop kapabilir ve tamamen çıkartılarak enfeksiyonundan kurtulması halinde tekrar de takılması denenebilmektedir. Prostat operasyonunun ardından sertleşme sorunları meydana geliyorsa prostat kanseri hakkında inceleme yapılmalı ve ışın tedavisi kullanılabilmektedir. İdrar kaçırma yalnızca erkeklerde değil kadınlarda da oldukça sık meydana gelmektedir ve farklı yöntemler hem kadınlar hem de erkekler için uygulanabilmektedir. Erkeklerde idrar kaçırma tedavisinden koruyucu iç çamaşırlar pedler ve buna benzer geçici ürünler yerine kalıcı çözümler aranmakta bu nedenle de erkeklerde idrar kaçırma tedavisi içinde artifisyel ürüner sfinkter protezi gerçekleştirilmektedir. Bu sistem sayesinde zarar görmüş olan kasların yerine yapay kasları eklenerek kasların eskisi gibi çalışması sağlanmaktadır. Kişiden kişiye uygulamanın süresi değişkenlik göstermekte aynı zamanda uygulamanın rahatlıkla uyum sağlaması da yine kişinin hastalığının boyutuna göre değişmektedir. Tıbbi müdahaleler ile artık yaşam kalitesini arttırmak mümkün ve daha rahat bir hale geliyor. Birçok hastalık lazer uygulamalar ile tedavi edilebilirken kimi hastalıklar için de geliştirilmiş olan tıbbi destek ürünleri ile yaşam kalitesi bozulmadan birçok problemden kurtulunuyor.

Erkeklerde İdrar Kaçırma Tedavisi Nasıl Sağlanır?

Hasta yakın izleme alınarak bir yıl boyunca ilaçlı tedavi yöntemi uygulanır. Ancak istenilen seviyede bir iyileşme sağlanmadığı takdir de artık kalıcı çözüm olarak artifisyel ürüner sfinkter protezi hastaya uygulanarak zarar görmüş olan kasların yerine yapay kaslar sağlıklı bir yaşamın hastaya sağlamaktadır. Erkeklerde idrar kaçırma tedavisi bu operasyonel gerçekleştirilirken kişiden kişiye farklı tedavi edilmiş hastalarda %90’ın üzerinde iyi sonuç vermektedir. Yapılan araştırmalara göre bu uygulama sonrasında uygulamayı yaptıranların %90-96'sı tekrar bu operasyonu isteyebileceğini %96'sı ise aynı sorunu yaşayan kişilere tavsiye edebileceklerini açıklıyor. Detaylı bilgi için http://www.idrarkacirma.net ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image