Arama

Günlük döviz kurları bugün ne olur

8 yıl önce


Günlük döviz kurları bugün ne olur
ad image
ad image

Günden güne değişen döviz kurları en çok ticaret ve yatırım yapmak isteyenler öğrenmek istiyor. Dün bütün kurlar yükselişteyken bugün İsviçre Frangı düşüş yaşıyor. Amerikan doları ve euro kuru ise yükselişini korumaya devam ediyor. Yaşanan dalgalanmalardan döviz kurları bugün nasıl etkilenecek, yükselişi sürecek mi merak konusu oldu. Para piyasasının başka bir önemli etkeni de Türkiye ve Dünya gündeminde olanlardır. Çok değişiklik gösterse de hem kolay bulunması hem de yükseldiği an bozdurulduğunda iyi bir getirisi olması euro ve dolar kurlarının tercih edilmesine neden oluyor. Merkez bankası döviz kuru euro ve dolar detayları Ajans Haber.com'da.

25 ARALIK DÖVİZ KURLARI BUGÜN NE KADAR OLDU

Merkez bankası döviz kuru dalgalanmaları bugün euro ve dolar üzerinde etkisini gösteriyor. Dolar alış fiyatı 2.914 olurken satış fiyatı 2.919 oldu ve yükselişe geçti. Euro kuru ise alış fiyatı 3.200 olurken, satış fiyatı ise 3.205 oldu ve yükselişi devam ediyor. İsviçre frangı ise 2.94'lük alış fiyatı ile düşüşe geçti. Ekonomi için büyük önem teşkil eden kurlar serbest piyasa döviz kuru ve merkez bankası döviz kuru olarak bir çok farklı ölçü de değerlendiriliyor. Gerek yatırımcıların, gerek ticaret yapanların yakından takip ettikleri piyasa değerlerinin başında gelen döviz kurları gün içinde sürekli değişiklik gösterir. Bu değişimden en çok etkilenen ve en çok merak edileni euro ve dolar kurudur. Dolar ve euro da ki artış kimi zaman vatandaşların yüzünü güldürürken kimi zamanda yatırım yaptıklarına pişman olmalarına neden oluyor. Gün içerisinde anlık dalgalanmalar gösteren kur değerleri merkez bankası ve serbest piyasada olan değişiklikleri aşağıdaki şablonda yer almaktadır. Sizde 25 Aralık döviz kurları ne kadar oldu merak ediyorsanız bu şablondan öğrenebilirsiniz.

2015 MERKEZ BANKASI ANLIK DÖVİZ KURU İÇİN TIKLAYIN

GÜNLÜK DÖVİZ KURLARI İÇİN TIKLAYIN

GÜNLÜK DÖVİZ KURLARI ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

 

Kaynak: Ajans Haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image