Arama

GÜNLÜK DÖVİZ KURLARI NE KADAR

8 yıl önce


GÜNLÜK DÖVİZ KURLARI NE KADAR
ad image
ad image

Altın fiyatları kadar dalgalanmalar yaşayan döviz kurları ticaretle ilgilenenlerin yakından takip ettiği konulardan birisidir. Gün içinde sürekli değişiklik gösteren döviz kurlarının değerlerindeki değişmelerin en fazla merak edilenleri dolar kuru ve euro kurudur. Ekonomi açısından büyük önem taşıyan serbest piyasa döviz kuru bir çok farklı ölçü de değerlendiriliyor. Kapalıçarşı döviz kurları ise piyasalar arasında belirleyici rol oynuyor. 28 Aralık günlük döviz kurları ne kadar oldu detayları ile Ajans Haber.com'da. 

28 ARALIK GÜNLÜK DÖVİZ KURLARI NE KADAR OLDU

Euro kuru bugün düşüşe geçti ve 3,200'dan alış fiyatı olurken satış fiyatı da 3,203 oldu. Dolar ise tam tersi bir yükselişe geçerek 2,919 alış fiyatına ulaşırken satış fiyatı ise 2,921 oldu. İngiliz sterlini ve Kanada doları da düşüşe geçerek euroyu takip ediyor. Dolar da ki yükseliş ve euro da ki düşüş devam edecek mi son durum ne olacak bekleyip göreceğiz. Gerek yatırımcıların, gerek ticaret yapanların yakından takip ettikleri piyasa değerlerinin başında gelen döviz kurları gün içinde sürekli değişiklik gösterir. Bu değişimden en çok etkilenen ve en çok merak edileni euro ve dolar kuru oluyor ve bu yüzden Kapalıçarşı döviz kurları her gün takip ediliyor. Döviz borsaların dünyada Zürich, Frankfurt, New York, Londra, Tokyo, Paris baz alınırken Türkiye'de de Kapalıçarşı fiyatları baz alınıyor. Dolar ve euro da ki artış kimi zaman vatandaşların yüzünü güldürürken kimi zamanda yatırım yaptıklarına pişman olmalarına neden oluyor. Yatırımcıların ve yatırım yapmayı isteyenlerin sıklıkla merak ettikleri euro satış fiyatı, döviz kurları merkez bankası, serbest piyasa döviz kurları, dolar bugün ne kadar oldu, döviz kurları ne olur sorularının cevaplarını hаberimizin ayrıntılarında bulabilirsiniz. Gün içerisinde anlık dalgalanmalar gösteren günlük döviz kurları ve serbest piyasada olan değişiklikleri sizde merak ediyorsanız 28 Aralık şablonundan bakarak öğrenebilirsiniz. 

2015 MERKEZ BANKASI ANLIK DÖVİZ KURU İÇİN TIKLAYIN

2015 MERKEZ BANKASI DÖVİZ KURLARI İÇİN TIKLAYIN

DÖVİZ KURLARI ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

 

Kaynak: Ajans Haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image