Arama

Hailey Bieber'ın “Chill” Haftasonu Kıyafeti Her Şey Ama

4 yıl önce

Ofiste uzun bir hafta geçirdikten sonra, genellikle rahat bir hafta sonu gardırobundan (özellikle tembel bir pazar günü!) Daha iyi bir şey yoktur.

Hailey Bieber'ın “Chill” Haftasonu Kıyafeti Her Şey Ama
ad image
ad image

 

Ofiste uzun bir hafta geçirdikten sonra, genellikle rahat bir hafta sonu gardırobundan (özellikle tembel bir pazar günü!) Daha iyi bir şey yoktur. Her ne kadar 9'a 5 çalışsa da, Hailey Bieber hiçbir zaman bu rahat ve kolay havayı yükseltemedi . Dün Los Angeles'ta, özensiz bir şey olan terlemelere başladı.

Bieber athleisure üstlenmeye klasikleri gri eşofman ile başladı. Onları kırpılmış beyaz bir tişört ve Nike yüksek tepelerle eşleştirdi. Sportif takım, şık kırmızı omuz çantası, ışıltılı çemberler ve ışıltılı elmas kolyeler gibi deyim aksesuarlarıyla modaya daldı. Ayrıca bir açıklama izle ve tonlarca yüzük (ve bir de göbek halkası) vardı. Sonuçta eşit parça soğuk ve şık bir görünüm elde edildi.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image