Arama

Hintli Ünlü Oyuncu Sushant Singh Rajput İntihar Etti

3 yıl önce

"Peekay" filminde ki "Serfiraz" karakteri ile tanıdığımız Bollywood oyuncusu Sushant Singh Rajput İntihar Etti

Hintli Ünlü Oyuncu Sushant Singh Rajput İntihar Etti
ad image
ad image

 

Bollywood oyuncusu Sushant Singh Rajput'un Mumbai'deki evinde intihar ettiği haberinin açıklanmasının ardından, Patna’n Rajiv Nagar kolonisinde yaşayan babası Krishna Kumar Singh'in durumu kötüleşti. Baba Patna'nın evinin önünde büyük bir kalabalık toplandı. Aktörün babasının durumunun kötüleştiğini ve konuşacak durumda olmadığını söylediler.

Ünlü aktörün baba evinde çalışan Lakshmi Devi isminde görevli, ölüm haberini ünlü aktör Sushant Singh’in Chandigarh’ta yaşayan ablasından telefonla aldıklarını belirtti ve onun intihar ettiğini açıkladı.

Ünlü oyuncunun pazar sabahı Mumbai'de kaldığı Bandra rezidansında ölü olarak bulunduğu açıklandı. Cesedini eve temizlik için gelen hizmetli kadın tarafından bulunarak polise haber verildiği ifade edildi.

Hint oyuncu Amir Khan ile beraber 2014 yılında oynadığı "Peekay" filminde ki "Serfiraz" karakteri ile izleyicilerin gönlünü kazanmıştı.


 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image