Arama

Hyundai Modelleri Üstün Hyundai Teknolojileri İle Donatılıyor!

1 yıl önce


Hyundai Modelleri Üstün Hyundai Teknolojileri İle Donatılıyor!
ad image
ad image

Hyundai markası hem binek hem de ticari araçları dikkat çekiyor. Hatchback tarafından Hyundai i20 ticari tarafta Hyundai markasının yeni MPV modeli STARIA gibi modeller dikkat çekiyor. Hem aileler aynı zamanda ticari işletmeler için özel çözümler sunmaya devam ediyor. MPV modellere tasarım açısından bambaşka bir nefes getiren Hyundai, zarif ve ferah STARIA ile 9 kişilik konforu bir arada sağlıyor. Hyundai, şimdi de mevcut Premium donanım seviyesine daha üst bir versiyon olan Elite donanımını da ekliyor.

En son hızla gelişen teknolojinin fütüristtik bir tasarımla birleşmesini simgeleyen Hyundai modelleri, günlük rutin islerdeki görevlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirirken hem de dört tekerlekten çekiş̧ sistemiyle maksimum sürüş̧ tadı vaat ediyor. Bu sayede daha güvenli bir sürüse haiz olan otomobil, iç mekânında yer alan yeni donanımlarıyla da tüm dikkatleri üzerinde topluyor.

Hyundai modellerinin bazılarının dış̧ tasarımı, mütevazı ve modern çizgilerden oluşuyor. Önden arkaya doğru uzanan akıcı tasarım, burada çağdaş bir hava oluşturuyor. Elips seklinde önden arkaya doğru uzanan tasarım felsefesi, uzay mekiği ve yolcu gemisinden esin alıyor. STARIA modelinin ön tarafında ise yatay gündüz farları (DRL) ve aracın genişliği süresince uzanan uzun ve kısa farlar bulunuyor. Şık desenlere sahip geniş̧ ızgara, otomobile sofistike bir görünüm kazandırıyor.

Elite donanım seviyesiyle gelen LED arka lambalar ise diklemesine yerleştirilmiş̧. Aracın geniş̧ bir cam ile desteklenen LED olan arka kısımda sade ve saf bir görünüm bulunuyor. Arka tampon ise yolcuların bagajlarını kolayca yüklemesine ve boşaltmasına yardımcı oluyor. Bu sebeple, yükleme esiği düşük seviyede bırakılmış̧ diyebiliriz.

Aracın dış tasarımında uzaydan etkilenen Hyundai Kona ve Staria gibi modellerin, iç mekânında da bir yolcu gemisinin salonundan esinlenmiş gibi görünüyor. Daha alçak bir konumda bulunan emniyet kemerleri ve geniş̧ panoramik pencerelere haiz yenilikçi tasarım mimarisi, araç içerisindeki yolculara ferah ve sakin bir ortam sunuyor. Sürücü odaklı kokpit bölümünde 4,2 inç renkli dijital gösterge ve 8 inç dokunmatik orta ön açık oturum bulunuyor. Kablosuz şarj özelliğinin yanı sıra her koltuk esnasında bulunan USB şarj girişleri ile de mobil cihazların şarj edilmesine olanak tanınıyor. Anahtarsız giriş ve çalıştırma, elektronik park freni, otomatik ön ve arka klima ve geri görüş̧ kamerası gündelik yaşamı kolaylaştırmakla beraber 3+3+3 oturma düzeniyle de şoför dâhil tam 9 kişilik kapasite sunuyor.

Hyundai Bayon gibi bazı modellerde benzinli seçenekler varken bazı Hyundai modellerinde arka cam perdeleri, shift by wire-tuşlu vites kolu ve elektrikli bagaj kapağına da yer veriliyor. Bu sayede konfor seviyesi artan aracın güvenlik açısından da yeni eklentileri var. Otomobili şeritte tutmak için Şerit Takip Asistanı-LKA ve Ön Çarpışma Önleyici-FCA gibi güvenlik donanımları kullanılıyor.

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image