Arama

İğne Fobisi Olanlar İçin Mükemmel Çözüm: İğnesiz Saç Ekimi

2 yıl önce


İğne Fobisi Olanlar İçin Mükemmel Çözüm: İğnesiz Saç Ekimi
ad image
ad image

 

Saç ekimi işlemlerinde lokal anestezi, saç derisini enjeksiyon yöntemi ile uygulanır. İğne fobisi olan hastalar için hem lokal anestezinin uygulanması hem de saç ekimi operasyonu çok zorlayıcı olabilir. İğnesiz saç ekimi, iğne korkusu yaşayan kişilerin de saç kaybı sorunlarına çözüm getirebilmelerini sağlar. FUE tekniğinin alt dalı olan iğnesiz ekim, implanter adında bir alet veya lazer teknikleri ile uygulanır. Lokal anestezi uygulaması da iğnesiz bir alet ile gerçekleştirilir. İğne fobisi hafife alınmaması gereken önemli bir durumdur.

 

Emphair bünyesinde yer alan doktorların büyük bir titizle uyguladığı iğnesiz ekim yöntemi ile hastalar stres yaşamadan saçlarına yeniden kavuşur. Firma saç ekimi yöntemlerinde yüksek teknoloji kullanarak saç dökülmesi gibi sorun yaşayan herkese yardımcı olur.

 

Emphair İğnesiz Saç Ekimi ile Stres Yaşamayın

İğne fobisi diğer fobiler gibi yaşam kalitesini düşürür. Herhangi bir fobisi olan kişilerin hayatı zordur. Gelişen teknoloji sayesinde saç tedavisi olması gereken ama iğne fobisinden dolayı bu tedaviyi yaptıramayan kişiler artık korkmadan ve iğne stresi yaşamadan tedavi olabilir. Her aşaması iğnesiz gerçekleştirilen bu saç ekimi tekniğinin sonuçları ile diğer saç ekimi tekniklerinin sonuçları arasında fark yoktur. Tek fark işlem sırasında kullanılan aletlerdir.

 

Emphair Saç Ekim Merkezinde iğnesiz ekim tedavisini yaptıran hastalar, işlemlerin tüm aşamalarında kendini güvende hissettiği için stres yaşamadan süreci rahat atlatırlar. Bu ekim işleminde iğne kullanılmadığı için, hastanın enfeksiyon kapma riski de minimum seviyede olur.

 

İğnesiz Saç Ekimi Yönteminde Lokal Anestezi Nasıl Uygulanır?

Lokal anestezi, vücudun sadece bir bölümünü ağrı ve acıya karşı hissizleştirmeye yarar. Saç ekimi süreçleri yönteme göre değişiklik gösterse de ortalama olarak 8 saat civarında süren operasyonlardır. Diğer saç ekimi operasyonlarında, operasyon öncesi hastanın kafa bölgesinin 8 saat boyunca acı ve ağrı hissetmesini engelleyecek şekilde kafaya enjeksiyon yolu ile anestezi uygulanır.

 

İğnesiz ekim tekniğinde ise enjeksiyon yerine basınçlı püskürtme yolu ile ilaç saç derisinin altına uygulanır. Emphair hastaları, iğnesiz uygulanan bu saç ekimi tekniğinden hem operasyon sırasında hem de iyileşme sürecinde son derece memnun kalır. Emphair Saç Ekim Merkezlerinin hastaları, maksimum düzeyde hasta memnuniyetine sahiptir. Uygulamalarında her zaman yüksek başarı gösteren firmanın iğnesiz yapılan saç ekimi tekniği konusunda bilgi için https://www.emphair.com/tr/ignesiz-sac-ekimi/ sayfasını inceleyebilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image