Arama

İngiliz büyükelçisi: Türkiye'nin gelecekte Rusya ile değil, NATO müttefikleri ile işbirliği yapacağını umuyoruz

3 yıl önce

ABD'nin Türkiye'ye yönelik yaptırımlarının, Rus yapımı S-400 hava savunma sistemleri tedariki üzerindeki olası etkileri, İngiliz ve Türk savunma sanayilerinin ikili işbirliği üzerindeki olası etkileri, yeni ABD yönetimi Karşı Amerika'nın Düşmanlarını uygulama konusundaki pozisyonunu aldıktan sonra netleşecektir. Yaptırımlar Yasası (CAATSA, İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi 28 Ocak'ta açıkladı.

İngiliz büyükelçisi: Türkiye'nin gelecekte Rusya ile değil, NATO müttefikleri ile işbirliği yapacağını umuyoruz
ad image
ad image

 

Ağrı da faliyet gösteren CMS Ltd Şti. akaryakıt istasyonlarına bir yenisini daha ekledi.

Açılışa özel kampanya ile hergün halk günü sloganını kullanan CMS Petrol ürünlerinin Ağrı'nın Diyadin İlçesinde faliyet gösteren 2 istasyonu bulunuyor.

Cms Petrol'ün Van'ın Erciş İlçesinde de 2 istasyonla ticari faliyetleriı ,Doğubayazıt'ta da 1 istasyonla devam ediyordu CMS Doğubayazıt -Iğdır Karayolunda 6. istasyonunu bugün açtı.

Abdulcabbar Ademinin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüttüğü CMS bugün hizmete açılan ve Zana Petrol olarak faliyet gösterecek 6. şubesi için kampanya başlattı.

CMS Petrol açılışa özel olarak Doğubayazıt-Iğdır Karayolunda faliyete giren Zana Petrolde tüm ürünlerde maliyetine satışlara başladı.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image