Arama

İran Lojistik Hizmetleri

1 yıl önce


İran Lojistik Hizmetleri
ad image
ad image

 

İran lojistik hizmetleri kapsamında yıllardır hizmet vermekteyiz. Türkiye’den İran’a göndereceğiniz yükleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tecrübeli kadromuz, sürekli bakımı yapılan öz mal araçlarımız ile birlikte hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. İran Nakliye’sinde Kullandığımız son teknolojik alt yapı ve yenilenmiş vizyonumuz ile müşteri talebini en iyi şekilde karşılamaktayız. 

Saygınlar Nakliyat olarak Türkiye’den İran’a pek çok yük taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz. Konteyner taşımacılığı, ağır nakliye, proje taşımacılığı ve parsiyel, frigo İran’a en sık yaptığımız lojistik çalışmalarıdır. Hem bireysel olarak hem de işletmenize pek çok avantaj sunmaktayız. Siz de İran taşımacılık hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi ve randevu için mail adresimizden de bize ulaşabilirsiniz. 

İran Frigo Nakliye

İran frigo nakliye çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Kurulduğumuz günden bugüne değin uzman kadromuz ile birlikte soğuk zincir ürünlerinin taşınmasını gerçekleştirdik. Taşımacılığını yaptığımız frigo ürünler arasında bitki, sebze, meyve, dondurulmuş ürün, tatlı, meşrubat, tıbbi ürün, kimyasal malzeme ve hammadde gibi artı eksi derecelerde taşınması gereken frigo ürünler yer almaktadır. 

Frigofik araçlarda taşınması gereken soğuk zincir ürünlerinin her biri ayrı derecelerde muhafaza edilmelidir. Uzman şoförlerimiz hangi ürünün hangi derecede taşınması gerektiğini bilir. Buna göre derecelerin ayarlamasını yapar. Soğutuculu kasalarımızda ürünleriniz ilk günkü tazeliğini koruyarak adrese teslim edilmektedir. Frigo taşımacılık süreci ortalama 3-7 gün arasında sürmektedir. Bu süreç trafik yoğunluğuna ve hava şartlarına göre değişiklik göstermektedir. 

İran Parsiyel Nakliye

Parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz kurulduğumuz günden bu yana devam etmektedir. İran parsiyel nakliye kapsamında haftanın 2 günü Türkiye’den çıkış yapmaktayız. Parça eşya taşımacılığı firmamızın en çok yaptığı çalışmalardan biridir. Çok fazla talep alınmakta ve parsiyel yükler diğer taşımacılık yöntemlerine göre daha hızlı taşınmaktadır. 

Parsiyel taşımacılık hizmetlerini yürütürken araçlarımızda müşterilerimize özel ayırdığımız bölmelere yükleri yerleştirmekteyiz. Saygınlar Nakliyat olarak bu hususta oldukça titiz çalışmakta ve hiçbir hasara yer vermemekteyiz. Bu nedenle Türkiye’den İran’a taşıyacağınız yükler için firmamızı tercih edebilir, hızımızdan ve kalitemizden siz de hizmet alabilirsiniz. 

İran Nakliye Fiyatları 

İran nakliye fiyatları firmamızdan alacağınız hizmete bağlı olarak farklılık göstermektedir. Her bir hizmet detayı ve fiyatı birbirinden farklıdır. Bununla birlikte taşınacak yük miktarı ve ağırlığı da fiyatlar konusunda etkilidir. Sizler de hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız firmamıza mail atabilir ya da bizi arayabilirsiniz. 

İran Nakliye hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın:

https://www.sayginlarnakliyat.com/iran-nakliye 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image