Arama

İŞKUR Vakıfbank Personel Alımı - Vakıfbank 2016 Başvuru Formu

8 yıl önce


İŞKUR Vakıfbank Personel Alımı - Vakıfbank 2016 Başvuru Formu
ad image
ad image

 

Vakıfbank personel alımı 2016 İşkur. Çağdaş bankacılığın simgelerinden Vakıfbank 2016 yılı içerisinde 800 personel alacak. Sizde Çağdaş bankacılığın simgelerinden Vakıfbank personeline dahil olmak istiyorsanız İşkur başvuru formunu doldurabilirsiniz. İŞKUR Vakıfbank personel alımı - Vakıfbank 2016 başvuru formu doldur.

 

Çağdaş bankacılığın simgesi Vakıfbank 2016 yılı içerisinde iş müjdesini verdi. Ocak 2016 itibarı ile 800 personel alımı yapacak Vakıfbank bu doğrultu da çalışmalarını tamamladı. Sizde Vakıfbank bünyesinde çalışmak istiyorsanız başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 

 

Çağdaş bankacılık yöntemleri ve uygulamaları ile Türkiye’nin en güvenilir finans kurumlarından birisi olan Vakıfbank, devlet bankası olma ayrıcalığıyla iş arayanların en çok çalışmak istedikleri kurumların başında geliyor. Vakıfbank kurumsal, ticari ve küçük işletme bankacılığı dışında, bireysel ve özel bankacılık dalında da çağdaş bankacılık ürün ve hizmetleri sunarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

 

 

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan banka, tüm finansal alanlarda uzmanlaşmış olmanın ayrıcalığı ile çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

Vakıfbank’tan 800 Personel Alımı

 

Kuruluşu 1954 yılına dayanan Vakıfbank’ın toplam şube sayısı yurtdışı şubeler de dahil olmak üzere 885 olarak belirtiliyor. Toplam çalışan sayısı 14.900 olan Vakıf, 2015 yılında şube sayısını 1000’e çıkarmayı hedefliyor. 2015 yılında bu hedef için çalışmalarını hızlandıracak olan Vakıfbank, 750-800 kişilik personel alımı yapmayı hedefliyor. Vakıfbank 2015 yılı içerisinde yeni şubeler açmak üzere de çalışmalarını sürdürüyor. Yıl içerisinde açılması planlanan şubelerin yaklaşık yüzde 78’inin büyükşehir olan illerde ve bu illerin yeni gelişen bölgelerinde olacağı açıklandı. Yeni Vakıfbank şubelerinin yüzde 22’sinin ise diğer illerde açılması planlanıyor.

 

 

VakıfBank’ın iştirakleri arasında bulanan firmalara da ihtiyaçlar doğrultusunda personeller alınması planlanıyor.

 

 

Vakıfbank İnsan Kaynakları departmanı işe alım süreci değerlendirmelerini titizlikle sürdürüyor. Bankanın personel ihtiyacına yönelik ilanlarını, web sitesinden takip edebilirsiniz. İnsan Kaynakları sayfasından bankanın iş imkanları ve işe başvuru koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz. Vakıfbank genel iş başvurusu yapmak ve ilanları takip etmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

 

Vakıfbank 2016 Personel Alımı İş Başvuru Formu İçin Tıklayınız

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image