Arama

İzmir’de Psikolog Bulmak Artık Çok Kolay

2 yıl önce


İzmir’de Psikolog Bulmak Artık Çok Kolay
ad image
ad image

 

İzmir psikolog arayıp bir türlü güvenilir ve tatmin edici sonuç bulamadıysanız zaman kaybetmeden Nora Psikoloji kliniğini ziyaret etmelisiniz. Alanında uzman klinik psikolog kadrosu ile yüz yüze ve online terapi hizmeti veren Nora, 2016 yılından bu yana danışanlarından olumlu dönüşler alıyor. Web sitesi üzerinden randevu alabilir, doktorları ve özgeçmişlerini inceleyebilirsiniz. Bireysel ve çift terapileri için başvuru yapabilirsiniz.

Kaygı kliniği, öfke kliniği, çocuk ergen terapisi ve daha pek çok dalda uzmanlığı bulunan psikologlar ile seanslara katılabilirsiniz. Bireysel terapilerin yanı sıra aile terapisi hizmeti de alabilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yerinden Terapiye Erişin

Psikolojik destek almak ve seanslara katılmak isterseniz destek alabileceğiniz pek çok terapist ve psikolog kliniği görebilirsiniz. Bu kliniklerin arasında kararsız olarak ve kafanızda soru işareti kalarak araştırmalar yapmak yerine Nora Psikolojinin sizlere sunduğu İzmir en iyi psikolog kadrosu ile online seanslar alabilirsiniz. Yüz yüze görüşmeler için İzmir klinik psikologlardan randevu alabilirsiniz. Seyahatlerinizde terapilere devam etmek için ve Türkiye’nin her ilinden terapilere katılmak için online psikolog randevusu alabilirsiniz. Evden ya da iş yerinden rahatlıkla terapiye erişmenin avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Online Terapi Nasıl Yapılır?

Özellikle son dönemlerde oldukça yaygınlaşan internet üzerinden psikolog görüşmeleri ve seanslar pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Terapi için vakti olmayan ya da bulunduğu şehirde aradığı psikoloğu bulamayan kişilerin başvurduğu online terapi Nora psikolojinin sunduğu hizmetlerden biridir. Bireysel olarak ve çift olarak online terapilere katılabilirsiniz.

Web sitesinden çok kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz. Bireysel ve çift terapisi için ayrı ayrı alanında uzman psikologlar ile 50 dakika ile 1 saatlik görüşmeler yapabilirsiniz. Sadece İzmir’den değil istediğiniz her yerden iyi bir terapist ile konuşabilir ve terapi alabilirsiniz. Online terapinin verimli olması ve sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır.

  • Görüşme saatini müsaitlik durumunuza göre belirlemelisiniz.
  • Terapi sırasında tıpkı klinikteymiş gibi telefonlarınızı sessize almalısınız.
  • Rahatsız edilmeyeceğiniz bir yerde görüşmeye katılmalısınız.
  • Sağlıklı bir iletişim için internet bağlantınız kaliteli olmalıdır.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image