Arama

Jassem Alzaabi Korona Virüsünden Etkilendi

4 yıl önce

Dubaili ünlü iş adamı Jassem Alzaabi korona virüsünden etkilendi.

Jassem Alzaabi Korona Virüsünden Etkilendi
ad image
ad image

 

Son yıllarda imza attığı başarılı yatırımlar ve projelerle dikkatleri üzerine çeken Dubaili iş adamı Jassem Alzaabi korona virüsün birçok ülkede yurt dışı giriş ve çıkışların yasaklanmasına ve birtakım ülkelerde sokağa çıkma yasağı ilan edilmesine sebep olduğu için ekonomik olarak etkilendi.

Geçtiğimiz yıldan itibaren yeni yatırım yapacak yer arayan Dubaili iş adamı Jassem Alzaabi geçen bir yılın ardından başta Türkiye olmak üzere pek çok farklı ülkeyi ziyaret ederek yatırımları için doğu adresi aradı ve son olarak ülkesi Dubai’ye dönünce doğru yatırım adresinin Türkiye olduğunu açıkladı. Açıklamasının ilerleyen kısımlarında plan ve projeleri için en kısa sürede tekrar Türkiye’yi ziyaret etmek isteyen Jassem Alzaabi özellikle Antalya ve Doğu Akdeniz yaylalarını beğenerek oraları tekrar gezeceğini söyledi. Konuşmasında hangi ünlü iş adamlarıyla ve hangi sektörde yatırım yapacağını açıklamayan Dubaili iş adamı bu konuyu adeta bir sır gibi saklamaktadır.

Yatırım planlarına ve projelerine başlayacağı sırada Çin’in Vuhan kentinde başlatarak tüm dünyayı esir altına alan korona adlı virüsün ortaya çıkması başta Jassem Alzaabi olmak üzere pek çok büyük iş adamının plan ve projelerini askıya almasına neden olmuştur. Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilen bu durum sadece büyük iş adamlarını değil birçok ülkenin de ekonomisini kötü etkilemiştir. Buda korona virüsünün akıl almaz boyutunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image