Arama

LG G5'e eşlik edecek pencereli Quick Cover kılıf ve detayları

8 yıl önce


LG G5'e eşlik edecek pencereli Quick Cover kılıf ve detayları
ad image
ad image

Gün geçtikçe LG G5 hakkında daha fazla detay öğrenmiş oluyoruz. Saatler önce Snapdragon 820 ve 4GB RAM’in kullanılacağı teyit edilen LG G5’in bu defa kendisine eşlik edecek akıllı pencereye sahip Quick Cover kılıfı ortaya çıktı. LG G3 ve G4’e eşlik edece Quick Cover kılıflarda tercihini yuvarlak pencereden yana kullanan LG, bu defa köşeleri oval dikdörtgeni anımsatan bir pencere kullanıyor. LG G5’e eşlik edecek kılıfta HTC’nin ilk olarak One M8’de kullandığı Dot View kılıfa benzer özellikler de karşımıza çıkıyor.

>> HTC One M10'da ekran büyüyor, çözünürlük artıyor

1455167688_gsmarena000.jpg

LG G5’in Quick Cover kılıfı kapalı dahi olsa gelen çağrılar kılıf üzerinden (pencerenin altında) sürükleme yöntemiyle yanıtlanabilecek. Ekran daima açık özelliği ise görünüşe bakılırsa kılıf kapalı olsa bile işlevini pencere içerisinden sürdürecek.

1455168438_g5.png

Son olarak LG G5 için hazırlanan Quick Cover kılıfın metalik renkte olması, telefonun metal kasaya sahip olacağı iddialarını güçlendiriyor. Kılıf hakkında siz ne düşünüyorsunuz?


iPhone 7'nin çerçevesiz konsepti yayınlandı1455168601_iphone-7nin-cercevesiz-konsepti-yayinlandi0.jpg
Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image