Arama

Mehmet Bozdağ'dan Diriliş Ertuğrul dizisine veda mesajı!

5 yıl önce


Mehmet Bozdağ'dan Diriliş Ertuğrul dizisine veda mesajı!
ad image
ad image

 

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul, 29 Mayıs Çarşamba yayınlanan 150. bölümü İle final yaparak ekranlara veda etti. Yeni sezonda Diriliş Osman olarak yoluna devam edecek projenin de yapımcısı olan Mehmet Bozdağ, sosyal medya hesabından veda paylaşımı yaptı.

Mehmet Bozdağ, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı;

Bir rüya bir destan oldu. Bugün kahraman ecdadımızın destanı cihanın dört bir yanında izleniyor. Onların adalet mücadelesi gönüller de yer buldu. Rabbime sonsuz şükürler olsun. Bu büyük projeyi gerçekleştirmemize imkan veren ve her daim yanımızda olan TRT Yönetim kurulu başkanı sayın İbrahim Eren’e, bizle birlikte gayretle çalışan Kurtuluş Zeydan’a, Şaban Şikar’a ve tüm trt1 ailesine şükranlarımı sunarım. Bu beş yıllık süreçte gece gündüz çalışan Metin Günay hocam başta olmak üzere tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. 
Bu eseri zirveye taşımak için gece gündüz çalışan, tüm zorluklara göğüs geren, başta Engin Altan Düzyatan olmak üzere tüm oyuncu arkadaşlarımıza teşekkür ederim. 

Medeniyet ocağımızı kalbime nakşeden canım anneme, babama ve bana inanıp hayallerime ortak olan ağabeyim Kemal Tekden’e, can yoldaşlarım Bilgehan Özen, Hüseyin Özçelik ve Özcan Ayma’ya teşekkürler.
Uzun çalışma yıllarında bir an olsun yanımdan ayrılmayan, mücadeleden yılmayan hayat kaynağım sevgili eşime sonsuz teşekkürler.

Bu büyük projeyi destekleyen bu eseri beğendiğini her meydan da söyleyen liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan Allah ebeden razı olsun.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image