Arama

Mekan: Türkiye'nin Yeni Sosyal Ağı

3 yıl önce

Mekan: Türkiye'nin Yeni Sosyal Ağı

Mekan: Türkiye'nin Yeni Sosyal Ağı
ad image
ad image

Mekan, Türkiye'nin yeni sosyal medya ve paylaşım platformudur. Geliştirilmesi Ocak ayında başlanan ve Mart ayının son haftasında yayın hayatına başlayan Mekan, özgün içeriği ve fonksiyonelliği ile kullanıcılara populer sosyal medya uygulamalarını aratmayan özelliklere sahiptir.

 

Mekan'da üyelik ücretsizdir. Tüm içeriklerden ücretsiz faydalanabilirsiniz.  Çok yakın zamanda Alışveriş, firma sayfaları, kişisel blog, kendi uygulamalarınızı geliştirip yayınlama imkanları ve mobil uygulama desteği (IOS ve Android) geliştirme aşamasındadır. Ekip olarak bu özellikleri yayına almak için hiçbir maddi destek almadan canla başla çalışmaktayız.

 

Uyumlu içeriği sayesinde telefonunuzdan ve tabletinizden de rahatlıkla bağlanabilirsiniz. Ülkemizin milli sosyal ağı olmaya aday bir platform yarattık ve büyümek adına geliştirme çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Memnun kalmazsanız eğer (ki hiç sanmıyoruz) üyelik panelinizden üyeliğimi sil seçeneğine tıklayarak bilgilerinizi sistemimizden tamamen güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz. Mekan, KVKK politikalarına harfiyen uymaktadır.

https://mekan.gen.tr

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image