Arama

MHRS Randevu Al - MHRS Giriş Yap - MHRS Alo 182

6 yıl önce


MHRS Randevu Al - MHRS Giriş Yap - MHRS Alo 182
ad image
ad image

MHRS sistemi ile online hastane randevusu alabilirsiniz. MHRS hastane randevusu ile online randevu almak için haberimizden faydalanabilirsiniz. MHRS giriş yap. MHRS randevu al. MHRS randevu al alo 182. 02.11.2015

İnternetin günümüzde yaygınlaşması ile birlikte birçok sorgulama işlemini internet üzerinden yapabiliyoruz.Daha önceleri çok erken saatlerde gidip neredeyse günümüzün çoğu Hastanelerde sıra beklemekle geçiyordu. Ancak internetin bu denli ilerlemesi ile artık sıra beklemek zorunda kalmadan internet üzerinden randevumuzu internet üzerinden kendimize en uygun zamana sıra alabiliyoruz. MHRS sistemi sağlık bakanlığının uygulamaya koymuş olduğu bir sistemdir. MHRS sistemi ile randevumuzu internet üzerinden alabiliyoruz. Böylelikle sıra beklemeden randevu saatimizde gidip muayenemizi olabiliyoruz. MHRS sistemi kullanımı ise oldukça kolaydır.

Lütfen yönlendirildiğiniz sitede kimlik bilgilerinizi paylaşmayınız.

MHRS RANDEVU AL – MHRS GİRİŞ YAP TIKLAYINIZ

İlk olarak arama motorunuzdan MHRS sistemine giriş yapınız. Açılan sayfadan randevu al butonuna tıklayınız. Bu butona tıkladığınızda sizden birkaç kimlik bilginiz istenecektir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girerek üyeliğinizi gerçekleştiriniz. Daha sonra ana sayfaya geri dönüp tekrar randevu al  butonuna tıklayınız. Bu butona tıkladığınızda sizden TC kimlik numarası ve oluşturduğunuz şifreyi giriniz. Ardından giriş butonuna tıklayınız. Açılan sayfadan öncelikle hastane seçiminizi yapınız. Daha sonra hangi bölüme muayene almak istediğinizi seçiniz. Eğer o bölümü bulamıyorsanız o bölüm o hastanede yok demektir. Bölümünüzü seçtikten sonra doktor seçiminizi yapınız sonra randevu al butonuna tıklayınız. Bu şekilde doktorun uygun olduğu gün ve saatler çıkacaktır. Sizede uygun olan saate randevunuzu alınız. Son işlem olarak “ randevuyu kaydet “ butonuna tıklayınız. Bu şekilde randevunuzu almış olacaksınız. Olur da randevunuza gidemeyecek olursanız aynı sayfadan randevularım seçeneğine tıklayınız. Buradan randevunuzu iptal edebilirsiniz.  Randevulariniza 3 kere gitmediginiz takdirde MHRS sisteminden faydalanamazsınız. Bu yüzden randevumuzu iptal ettirmeniz önemlidir.

Görüldüğü gibi bir MHRS uygulamasından online olarak yararlanabilirsiniz. ancak bu uygulamadan yararlanmak için yukarıda da bahsettiğimiz gibi sistem üye olmanız gerekmektedir. eğer sisteme üye değilseniz randevu alabilirsiniz. MHRS uygulaması ile birlikte artık sizde “ Sağlık Bakanlığı “ na bağlı olarak çalışan hastanelerden randevu alabilirsiniz. Biz şimdi sizlere sisteme nasıl kayıt olacağınızı anlatacağız. MHRS sistemine üye olmak için ;

·         İlk olarak yapmanız gereken MHRS resmi web sitesine giriş yapmak olacaktır.

·         Bir sonraki adımda yapmanız gereken işlem ise sisteme üye olmak için randevu al butonuna tıklamak olacaktır. Bu işlemi de yaptıktan sonra karşınıza çıkacak olan yeni sayfada yeni üye seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu bölümde sizden TC kimlik numaranız, adınız, soyadınız, cinisyetiniz gibi bilgileri ilgili alanlara eksiksiz bir şekilde girmeniz istenecektir. Bu bilgileri girmeden sisteme üye olma imkanına sahip değilsiniz.

·         Bu adımıda yerine getirdikten sonra ise yani bir sonraki adımda girmeniz gereken bir diğer zorunlu işlem cep telefonunuz, doğum tarihiniz ve belirlediğiniz parolanızı ilgili alanlara doğru bir şekilde girmeniz olacaktır.

·         Tüm bu adımları sırası ile doğru bir şekilde yerine getirdikten sonra kayıt ol butonuna basarak sisteme üye olma işlemini tamamlarsınız.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image