Arama

MYB Tekstil Her Sektörün Göz Bebeği Haline Geldi

1 yıl önce


MYB Tekstil Her Sektörün Göz Bebeği Haline Geldi
ad image
ad image

MYB tekstil bugün birçok sektörde bulunan firmalara iş kıyafeti konusunda hizmet veriyor. Bu hizmet kalite standartlarına uygun bir şekilde yapıldığı için her firma yüksek memnuniyet oranı ile çalışmalarını sürdürüyor. MYB’ nin her mevsime ve her çalışma sahasına uygun olarak ürettiği iş elbiseleri hem işverenler hem de personeller için verimli bir çalışma sağlıyor. İş elbiseleri bugün birçok firma tarafından üretilse de aynı kalite standartlarına her firma sahip olamayabiliyor. Bu noktada MYB tekstil kalitesi ortaya çıkıyor ve kaliteli iş elbiseleri MYB farkıyla ortaya koyuluyor.

 

Ayrıca tek bir iş kolu için değil birçok iş koluna iş elbisesi sağlama konusunda MYB tekstilden başkası düşünülemiyor. Sağlık sektörü, inşaat sektörü, gıda sektörü ve daha birçok sektör tarafından popüler bir şekilde tercih ediliyor. Sektöre ve çalışma koluna yönelik yapılan üretimler personel için çalışma anını ve çalışma verimini yükseltiyor. İşverenler ya da kuruluş sahipleri için MYB tekstil adeta göz bebeği haline geliyor.

İş Kıyafetleri Konusunda Neden MYB?

MYB tekstil firmasının uzun yıllarca sektörde harcadığı mesailer sonucu firma bugün en iyiler listesinin en başına adına yazdırmış durumdadır. Firmanın birçok kategoride bulunan ürünlerinin her biri profesyonel süreçlerden geçerek müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. Modeli, rengi, kumaşı ve daha birçok özelliği ile birlikte farklı çalışma sahalarına uyarlanarak personeller için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. MYB tekstil firmaların isteği doğrultusunda firma isim ve logolarını da ürünler üzerine baskı yapmaktadır. Bu baskılar sayesinde firmalar kurumsal hayata bir adım atmaktadır. Kurumsallık ruhunu arttıran bu baskılar sayesinde çalışanlar arasında da çalışma disiplini de arttırılmaktadır.

MYB tekstil firmasının üretim yaptığı en önemli kategorilerden biri iş güvenliği ürünleridir. İş güvenliği ürünlerinden biri olan iş güvenliği yeleği personeller için birçok noktada avantaj sağlamaktadır. Gece saatlerinde karanlık alanlarda çalışacak her türlü kişinin kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır. Çalışma saatleri bazı durumlarda uzayabileceği için karanlık saatlere aksayabilir. Bu durumda bir iş makinesi ya da farklı bir araç tarafından küçük ya da büyük bir kazaya sebebiyet vermemek için ışık yansıtan bu yelekler kullanılmaktadır.

MYB tekstilin iş güvenliği yeleği olarak bilinen reflektörlü yelekleri aynı zamanda işçi yeleği olarak da bilinmektedir. Neredeyse her sektörde çalışan emekçi işçilerle karşılaşmak mümkündür. İşçilerin can güvenliğini sağlamak adına alınan iş güvenliği önlemlerinden biri iş sahalarında işçi yeleği kullanmaktır.

Tıpkı işçiler gibi mühendislerin de çalışma ortamlarında iş güvenliği gereksinimi bulunur. Gündüz ya da gece günün herhangi bir saatinde kullanılan mühendis yeleği saatinde iş güvenliğinin küçük ama önemli bir adımı atılmış olunur. Tüm bu sunulan avantajlarla birlikte iş güvenliği ürünlerinde de MYB tekstili tercih etmek müşterilere birçok noktada avantaj sağlayacaktır.

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image