Arama

Nakliye Bizden, Ev Taşımada Kolaylığı Yaşamak Sizden

1 yıl önce

Binaların yapısı ve sahip oldukları alan, eşya taşıma hizmetlerinde evden eve asansörlü taşıma modelini ön plana çıkarmıştır. Gerek eşya sahibi, gerekse taşıma firması için bu model, çalışmaya hız ve kalite katmıştır.

Nakliye Bizden, Ev Taşımada Kolaylığı Yaşamak Sizden
ad image
ad image

Binaların yapısı ve sahip oldukları alan, eşya taşıma hizmetlerinde evden eve asansörlü taşıma modelini ön plana çıkarmıştır. Gerek eşya sahibi, gerekse taşıma firması için bu model, çalışmaya hız ve kalite katmıştır. Eşyaların bulunduğu binaların kendi asansörleri yeterli ve emniyetli olmadığı için, asansörlü taşıma, artık standart hizmet olmaya başlamıştır.

Yalnızca asansörlü eşyaları taşımaya uyumlu araçlar ile çalışan firmamızın yılların deneyimini de bu hizmetle birleştirmesi sonucu, %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet, ortaya çıkmıştır. Çok katlı binaların üst katları, iç bölümleri ve koridorların dar yerleri, eşyaları taşımada belirli zorluklar oluşturmuştur. Sistemimiz burada adeta bir cankurtaran görevi görmektedir.

Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Hizmetler

Çalışma düzeni titizlikle işleyerek eşyalar zarar görmeden asansör düzeninde planlı bir şekilde aracımıza aktarılır. Varılan istikamette yine hızla kurulan araç asansörümüzün katkısıyla, yeni eve eşyaları yerleştirilmiş olur. İşyeri ve ev eşyaları gün içinde, yorulup yıpranmadan yeni mekanlarına kavuşturulur. Müşterilerimize ise evden eve asansörlü taşıma modelinin keyfini yaşamak kalır.

Merdivenlerin yapısından kaynaklı eşya taşıma kazaları, dairenin bulunduğu yerin eşya alımına uygun olmaması gibi zorluklar, artık geride kaldı. Günün her saati irtibat kurabileceğiniz ekipler, talebiniz doğrultusunda eşyaların taşıma hizmetine start verir. Sizlerin endişe ve kaygı duymaması için oldukça hassas ve titiz taşıma süreci, başarı ile tamamlanır.

Sorunsuz Taşınma Sistemi İle Tanışın

Nakliye ile taşınması gereken bütün iş yerleri, ofis ve binaların eşyaları için en pratik ve emniyetli model olan, asansörlü taşımada, modern teknolojinin imkanları, her yönüyle kullanılmaktadır. Binaların çevre ve duvar yapısına göre ayarlanabilen, evden eve nakliyat için asansörlü taşınma sisteminde hasar ve maddi kayıp, asgari düzeydedir. Bazı binaların pencere yapısına bağlı olarak geçemeyen eşyalar, zaruri olarak demonte duruma çevrilir.

Bu aşamada teknik düzeyi yeterli olmayan personellerin verdiği zararlar ile karşılaşmak olasıdır. Nakliye Bizden bu işlemler için tecrübe sahibi personel bulundurarak, olası kazaları, en küçük düzeyde tutmayı başarmış şirketler arasında yer alıyor. Beyaz eşya, salon takımı, avize gibi hassas eşyalar, ayrı bir dikkatle acele etmeden araçlarımıza alınır, personelimiz tarafından araçta, emniyet ambalajı ile paketlenip, yerleştirilir.

Evinizi Güvenli ve Keyifli Taşıyın

Kaliteden ödün vermeden, sistemli ve hızlı işleyen nakliye hizmeti almak isteyenler için, dünyadaki başarılı modelleri de yine firma tarafından örnek alınmış durumda. Kurumsal faaliyet olarak sundukları nakliyat hizmetimizde işlemler kayıtlı ve resmi düzende oluşturulur, müşterilerimizin menfaatleri ön planda tutularak çalışma sonlandırılır. İstenmeyen sürpriz kazalar, hatalı taşıma gibi amatör yanlışlara yer vermeyen, evden eve taşıma hizmetimiz kusursuza yakın ve planlı olarak devam ediyor.

Hizmet öncesi planlama ve hizmet sonu genel değerlendirme çerçevesinde, bütün müşterilerimizin fikir ve düşünceleri doğrultusunda, daha kaliteli bir hizmet sunacağımıza inandığımız için, sizlerin düşüncelerine oldukça önem veriyoruz. Mobil taşıma hızında yürüyen transfer sistemimizi Yurtiçinde, şehirlerarası kurduğumuz ağlarla, her geçen gün güçlendirmeye devam ediyoruz.

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Evlerin içindeki tüm eşya ve ürünleriniz tek tek titizlikle sınıflandırılır, kurulum ve teslimat aşamasında yeni mekana kolay ve hızlı yerleştirilmesi sağlanmış olur. Farklı ebatlarda ve ölçülerdeki malzemeye sahip tüm eşyalar, sıralamaya göre ayarlanır, işlem aksamadan bitirilir.

Bina çevresinde araçların yanaşma zorluğu, dairenin balkon ölçüsünün az olması gibi durumlarda da, çalışmalarımızda hiçbir aksaklık yaşanmaz. Araç ve asansör sistemimiz her türlü zorluk düşünülerek tasarlanmıştır. Evden eve nakliyat ile eşyalarınızı emanetiniz olarak alıyor, aynı hassasiyetle yeni dairenize taşıyorlar.

Tüm bu hizmetler hakkında detaylı bilgiyi https://www.nakliyebizden.com sitesini ziyaret ederek öğrenebilir ve nakliyat için araç bulabilirsiniz.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image