Arama

O programda dengeler değişiyor mu

7 yıl önce


O programda dengeler değişiyor mu
ad image
ad image

Big Brother Türkiye 6. Hafta eleme listesi belli oldu mu? herkes tarafından  merak konusu oldu. 5. hafta haftanın finali sonrasında eleme listesinde adı yazılan dört yarışmacında Demir, en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim olurken. 6. haftanın dokulmazlık oyununda lider Çağla oldu. Demir'in ayrılmasından sonra evde ayrılması evdeki dengeleri nasıl değişirecek. Heyecanın hız kesmediği Big Brother Türkiye 6. hafta eleme listesinde olan isimler belli oldu mu? 6. Hafta eleme listesi ile ilgili henüz bir bilgi yok. Big Brother Eleme listesi açıklandığında haberimizde olacak. Hafta iç her gün saat 23.45’te Star TV ekranlarından yayınlanan programı 24 saat internet üzerinden online olarak da izlenebiliyorlar. Big Brother Türkiye evi 5. Haftada, 1 milyon TL’lik rekor ödüle ve hayallerine veda eden isim Demir oldu. ‘Big Brother Türkiye evinde yine zorlu bir hafta başlıyor. 04 Ocakl 2016 Big brother 6. Hafta eleme listesi de kimler yer alacak? Big brother eleme listesi ve detaylar haberimizde.

BİG BROTHER EVİ 6. HAFTA ELEME LİSTESİ

Big brother evi 5. Hafta elemesi geçtiğimiz hafta cumartesi günü gerçekleşti. Çağla, Gökçen, Onur ve Demir arasından İdil haftanın lideri olurken, Çağla dokunulmazlık oyunu kazanması sonrasında adını eleme listesinden sildirdi. Böylece eleme 3 yarışmacı arasında gerçekleşti. Yapılan oylama sonrasında en az oyu alan Demir alarak yarışmaya veda etti. Demir'in vedasından sonra bir sonraki hafta eleme listesinde kimler olacağı büyük merak konusu oldu. Sunuculuğunu Asuman Krause’nin yapmış olduğu program izleyici tarafından oldukça fazla ilgi görüyor. Dış dünya ile hiçbir temasın bulunmadığı bir evde, hem izleyenlere hem de ev halkına sıra dışı bir deneyim sunan ‘Big Brother’ olarak tabir edilen bir kişinin yönlendirmesiyle ne derse o oluyor. Kural mı konacak? Onu sadece ‘Big Brother’ biliyor. Ve bu kurallar hemen her gün değişiklik gösterebiliyor.

Big Brother 6. eleme listesi şöyle;

Big Brother 6. Hafta Eleme listesi kısa bir süre önce belli oldu. Yapılan oylama sonucu Big Brother Türkiye eleme listesine giren isimler Big Brother tarafından evdekilere duyuruldu.Bu duyuruya göre bu hafta Eleme listesinde yer alan isimler; Çağla 6, Gökçen 6, Emrah, Funda ve Rezzan oldu. Yapılan oylama sonucunda eleme listesinde 4. Sırayı iki isim paylaştı. Eleme listesinde eşitlik olması nedeniyle evin lideri İdil, eleme listesinden Funda ya da Rezzan’ı ikilisinden birini kurtarmak zorunda kaldı. İdil tercihini Rezzan’dan yana kullandı. İdil’in bu kararı sonucu oluşan eleme listesi; Çağla, Funda, Gökçen ve Emrah’tan oluştu. Halk oylamasına kalan 4 isimden en az oyu alan isim haftanın finalinde evden ayrılacak…

BİG BROTHER 5. HAFTANIN FİNALİ VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

BİG BROTHER EVİ YOUTUBE CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BİR BROTHER UYGULAMASI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

BİG BROTHER TÜRKİYE YARIŞMASINI 7 GÜN 24 SAAT YOUTUBE KANALIDAN CANLI İZLEYEBİLİRSİNİZ!

Big Brother Türkiye başladı.Sunuculuğunu Asuman Krause'nin üstlendiği ve yurtdışında birçok ülkede yayınlanan, dev Big Brother Türkiye evi hiç bir anı kaçırmamanız için ev 7 gün 24 saat tam 90 kamera takip ediliyor. ‘Big Brother Türkiye’ stüdyosunda; renkli gece çekimi yapabilen 5 kamera, 21 gizli kamera ve 2 Jimmy jib ile birlikte toplam 110 kamera bulunuyor. 180 kişilik teknik ekip görev alıyor. Endemol Shine çalışanları ve tedarikçilerle birlikte bu rakam 310 kişiyi geçiyor. Big brother Türkiye yarışmasını youtube kanalından  online canlı izleyebilirsiniz.

 

Kaynak: Ajans Haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image