Arama

Onwin Giriş Adresi

4 yıl önce

Sitenin adını sıklıkla duymuş olmanız onun kalitesi hakkında da size bilgi vermektedir. Site en popüler online oyun adresleri arasında yer almaktadır. Onwin kalitesiyle ve profesyonel hizmetleriyle her zaman kullanıcılarına en iyi şekilde yardımcı olmayı başarmıştır.

Onwin Giriş Adresi
ad image
ad image

 

  

 

Sevilen sarkıcı Mamı Sarı artık albümlerin satmadığı single daha çok rağbet gördüğünü belirten sevilen sanatçı artık single çalışmalarına 2022 yılında hız vereceğini belirti. “Yeni bir single çıkartmayı düşünüyorum, . Albüm yapmak kolay değil.

Mamı Sarı 10 şarkı üzerine şarkı seçimleri... Çabuk beğenen bir insan değilim. Şarkıları dinliyorsunuz ama onların içinde ne kavgalar var... Hep tartışmalardan, kavgalardan güzel şeyler çıkar." cevabını verdi. Mamı Sarı "Cover yapmak istediğiniz bir şarkı var mı?" sorusuna da yanıt veren ünlü isim, "Daha gözüme kestirdiğim bir cover yok. Olursa hemen alırım." dedi.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image