Arama

Pandemi ortasında ada sağlık yapılarını destekleme planı

4 yıl önce


Pandemi ortasında ada sağlık yapılarını destekleme planı
ad image
ad image

 

Instagram’ın ünlü isimlerinden olan Melek İçmeli hem yaptığı yemek paylaşımlarıyla hem de sosyal sorumluluk bilinci ile yürütmeye başladığı proje ile sıklıkla gündeme geliyor. Anne olmasıyla birlikte Instagram fenomenliği hayatı başlayan İçmeli’nin yaptığı paylaşımlar takipçileri tarafından oldukça beğeniliyor ve her geçen gün takipçi sayısına bir yenisi daha ekleniyor.

Yaptığı yemek sunumları, verdiği yemek tariflerinin yanı sıra çocukları ile birlikte yaptığı kombinler ile tanınan İçmeli, Instagram’da bulunan annelere yol gösterici oluyor. Tatlıdan tuzluya, pratik yemek tariflerinden diyete kadar pek çok alanda paylaşımları olan İçmeli, Instagram’da yakaladığı bu popülariteyi sosyal sorumluluk için de kullanıyor.

Fenomenlikten Sosyal Sorumluluğa

Takipçi sayısının artması ile birlikte günden güne popüler olan Melek İçmeli ilk zamanlarda kızı ile yaptığı kıyafet kombinleri ile dikkat çekti. Daha sonra Instagram anneleri tarafından merakla takip edilmeye başlayan İçmeli, yakaladığı bu başarıyı bir sosyal sorumluluk projesi ile taçlandırdı ve maddi durumu olmayan çocukların okutulması yararına Supermom Festivali’ni düzenlemeye başladı. Kendisi gibi fenomen olan bir arkadaşı ile sosyal sorumluluk projesi kapsamında festival düzenleyen İçmeli, bu festivalin gelirlerini direk olarak çocuklar yararına harcıyor.

Fenomenlikten sosyal sorumluluğa doğru yönelen Melek İçmeli günümüzde iki çocuğu ile birlikte hayatını sürdürüyor, yaptığı yemek paylaşımları, yemek sunumları, marka işbirlikleri ve kombinleri ile adından başarıyla söz ettirmeye devam ediyor. 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image