Arama

Papağana işkence eden Masterchef Murat Özdemir’in ifadesi ortaya çıktı

5 yıl önce

Papağana yaptığı işkence videosunu sosyal medya hesabından paylaşarak tüm Türkiye'nin tepkisini çeken Murat Özdemir'in ifadesi ortaya çıktı.

Papağana işkence eden Masterchef Murat Özdemir’in ifadesi ortaya çıktı
ad image
ad image


Murat Özdemir, ifadesinde "Yarışmadan haksız yere diskalifiye edildim, Daha sonra toparlanamadım. Dün akşam da alkolün etkisiyle ne yaptığımı bilmiyorum." dediği öne sürüldü.

Savcılığın gözaltına alındığında ifadesinin sonrasında sabah adliyeye kendisi gelmesi şartıyla serbest bırakılmasını talep ettiği Özdemir'le alakalı olarak kararı değiştirerek sabah adliyeye getirilmesi talimatı verdiği ifade edildi.

Bununla birlikte gece Murat Özdemir'in evinin önünde protesto amaçlı bir grubun toplanması ve alkollü olması sebebiyle sabaha kadar karakolda tutulmasına karar verildi.

Sabah saatlerinde de savcılık polise yeni bir talimat vererek Özdemir'in 'Mevcutlu' olarak savcılığa sevk edilmesi talimatını verdi.

"Uyuşturucu" ,"Mala zarar vermek" ve "Aile içi şiddet" gibi suçlardan 5 ayrı kaydı bulunduğu ve geçmişte işlediği bir suçtan dolayı denetimli serbestlikten yararlandığı belirlenen Murat Özdemir, papağana işkence ettiği video ile tüm Türkiye'nin tepkisini çekmişti.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image