Arama

Pop starlar tarafından gündelik kahramanlığının 8 eylemi

7 yıl önce

Çoğu zaman en sevdiğimiz müzisyenlerimize "kahramanlar" olarak bakarız ancak gerçek bir acil durum söz konusu olduğunda onlara o çantayı yakalamaya ya da o yanan arabadan bizi çekmeye güvenebilir miyiz?

Pop starlar tarafından gündelik kahramanlığının 8 eylemi
ad image
ad image

 

Bazı durumlarda, evet. Öğreneceğimiz gibi, tüm pop yıldızları, gerçek hayatın tehlikelerinden bir avuç gözlemciyle ve sekiz inç betonarme ile yalıtılmış kar taneleri olarak değil.

En cesur ve en açık kafamızın bile donmuş olabileceği durumlarda, bazen badboy rapçi ya da ülke yıldızı, ya da sorumlu olan 80'lerin piyano baladlarının şarkıcısı, gergin bir durumu yaymış ya da hatta bir hayatı kurtardı . Gerçekten 'kahraman' etiketini hak eden pop yıldızların sekiz adet spontan cesaret eylemi.

Garth Brooks, iki çocuğu bir ateş yanıtıyla kurtardı.

Ülke şarkıcısı Garth Brooks , 1994 yılında Outside the Fire'la Birleşik Krallık'ta küçük bir hit attı ve Top Of The Pops'da alevler alevlendi. Altı yıl sonra bu, korkunç bir kehanette bulundu; bir ateş yanıtı, kırsal Oklahoma'daki yasadışı evlerinin yakınında otlaklara yırtıyordu. As ABC bildirdi Brooks güvenliğine kalın duman yoluyla sürüş, yakındaki evinden iki erkek tahliye etti. Daha sonra ailenin teknesini yangınla tehdit edilen bir ahırdan dışarı atmak için durdu. "O oyumu alır," dedi erkek çocuk babası, yeni bir ülke müziği dönüşümü.

Anthony Kiedis CPR'yi bebeğe verir

Biraz eğlenin ve Red Hot Chili Peppers logosu, Amerikan acil servisleri tarafından kullanılan Star of Life sembolüne benziyor. Frontman Anthony Kiedis, James Corden'in Carpool Karaoke'sının bir kaydı sırasında nefes almakta güçlük çeken bir bebeğe koştuğunda kesinlikle bir sağlık görevlisiyle karıştırılmış olabilir. "Bir kadın bir evde çocuğu tutarak dışarı çıktı ve" Bebeğim, bebeğim, bebeğim nefes alamıyor! "Diyen Kiedis, X Radyosuna verdiği demeçte ; "Hepimiz sokağın karşısına koştık, bayan bebeği kollarımın içine itti, bebek nefes almıyordu" diye düşündüm, "biraz hava almayı öğrenmek için küçük bir bebek CPR'si gerçek anlamda çabucak deneyeceğim. Bu çocuğu ağzı açmaya çalıştım [kapatıldı] Kapıyı kapalı tutarak baloncuklar ağzından çıkmaya başladı, Gözler yerine geri döndü. Ambulans çıktı ve ben bebeği nefes alan ve ince olana uzattım. Ardından Carpool Karaoke çekmeye geri döndük. "

TI, iki intihar atıcısının ömrünü uzatıyor - Creed'in Scott Stapp'ı da dahil

2010 yılında rapçi TI , en büyük hit olan Live Your Life'ın canlandırdığı sözleri üzerine çıkardı ve potansiyel bir intihar jumperini çıkıntıdan aşağıya indirdi. Bir adamın Atlanta radyo istasyonu V-103'in çatısından atlamak için tehdit ettiğini duyan TI, Rolling Stone'un bildirdiği gibi sahneye çıktı . Polise danıştıktan sonra kendisine sorunlu bir adam için bir video mesajı verdi: "Hiçbir şey o kadar da kötü değil, hayatta hiçbir şey hayatınızı almaya değmez, size yardım etmek için buradayım, lütfen benimle konuşmaya gelin. " İşe yaradı - adam çıkıntıdan geri çekildi ve TI'den hastaneye kaldırılmadan önce rahatlatıcı bir söz aldı.

Şaşırtıcı bir şekilde, TI'nin daha önce bir cankurtaran vardır. Dört yıl önce, uyuşturucu kaynaklı psikoz döneminde rocker balkonunun üzerine fırladığında, kafatasını kırarak sonbaharda kalçasını kırdığı zaman, Creed öncüsü Scott Stapp ile aynı Miami otelde kaldı. "Ben iki buçuk saat orada ortaya koydu ve koruyucu meleğim geldi - rapçi TI," Stapp anlattı VH1 . "Durumu derhal halletti ve hayatımı kurtardı."

Liam Payne, bir arkadaşını bir veranda ısıtıcısı ateşinden kurtarıyor

Liam Payne , One Direction filmi This Is Us'da, şöhretin çalınmaması halinde ateşe katılacağını açıkladı. Bu hikaye gitmek için bir şey varsa Kesinlikle, itfaiyeci olmak için kimlik bilgileri vardır. 2013 yılında The Mirror tarafından da bildirildiği gibi , arkadaşı Andy'yi yanan balkonda bırakarak lüks dairesinde patlayan bir veranda ısıtıcısı tepki gösterdiğinde hızlı tepki verdi. Liam, Andy'yi yangından söndürdü ve sonunda yangını söndürmek için 35 itfaiye görev aldı.

P! Nk, konserini ağlamakta olan bir kızın rahatlamasına bırakıyor

Philadelphia'da düzenlenen 2013'lü bir konser sırasında P! Nk , Who Knew adlı şarkının akustik bir sunumuyla geçti? Kalabalığın içinde hıçkırıklık duyduğunda. Kuşkusuz P! Nk'ün takılıp dağılmayan gezileri genellikle kalabalığın gözyaşlarına düşmesine neden olur, ancak bu farklıydı - yakınlarda bir kavga çıktığı için genç bir kız hırçınlaşıyordu. As Billboard ! Bildirilen P! Nk aşamasına doğru kız işaret ve eş zamanlı olarak sıyırıcı çıkıştıklarını ederken aperatifler ile onu rahatlatmak için gösteriyi durdurdu: ", tüm eşek kadınları yetişir Kes" BM barış muhafızları rolü bekliyor.

Richard Marx, asi bir yolcu tutar

Amerikalı şarkıcı Richard Marx , en iyi 80'li yılların sönük 80'li Şarkı Sözleri, Right Here Waiting ile ünlüdür. Ancak Marx, geçen yıl Korean Air'de yola çıkan bir yolcunun "zora düştüğü" halde tereddüt etmedi ve kabin ekibine saldırdığı iddia ediliyor. Uçuş görevlileri onu tutmak için mücadele ederken Marx, uçağı şehre inene kadar dört saat yerinde tutarak suçluyu bir parça halatla bastırmaya yardım etmek için adım attı.

Albert Hammond, Jr, bir haydut çetesini engelliyor

Strokes gitaristi Albert Hammond, Jr.'nin 2015 yılında bir otelin dışında bir çocuğu hedef aldığında neler olduğunu açıklamak zor değil . Stereogum'un belirttiği gibi, indie eksen harekete geçti, hırsızlardan birini boğazından tuttu. Karısının çalıntı cüzdanından vazgeçinceye kadar.

Rock efsanesi Ray Davies 2004'te New Orleans'da bir soyguyla yüzleştiğinde o kadar da başarılı değildi. Arkadaşlarının çantası The Guardian'ın raporladığı gibi, Fransız Çeyrek'teki bir restoranın dışına çıkarıldığında Kinks'ın öncüsü kovaladı . Ne yazık ki soyguncu silahlandı ve Davies'i döndü ve bacakta vurdu. "Gerçekten beni aldınız," şarkıcı muhtemelen o zaman haykırmadı. Yerel polis şefi, muhtemelen çok acı verici bir yara tuzunu ovmak için Ray'in kahraman yaklaşımı kınadı: "Olanlar için üzgünüm fakat Bay Davies, kişilerin peşinden koşarken zayıf yargıyla yaklaştı."

Justin Timberlake fıstıkları boğarak bir arkadaşını kurtarıyor

Çıkıyor Justin Timberlake olabilir bu duygu kuru kavrulmuş bir avuç boğulduktan ise - duygu durdurun. Birinci Kadın tarafından ortaya konulduğu gibi, eski 'NSync popster 2004'ten birinde arkadaşlarıyla birlikte bir havuz oynamaktan keyif alıyordu, bunlardan biri boğazında yer fıstığı elde etmeyi başardı. Hızlı yanıp sönen JT, odayı kapladı ve Heimlich manevrasını onun zorlu kompaktöründe başarıyla gerçekleştirdi.

Dr Heimlich'in özel hareketine aşina olan bir başka pop yıldızı da , Robert D. De Niro'nun Hollywood'daki restoranında 2003'te bir dana bıçağında boğulma konusunda diğer bir lokantayı kurtaran Robbie Williams'tır . Geçen yıl Olly Murs bildirildi tarafından Evening Standard (ve diğerleri) daha sonra olay Alan Carr mutlu saat filme bir dublör olduğunu ortaya sadece bir Londra restoranda boğulma kadını manevra yaparak bu saygıdeğer kulübüne katıldı etmiş. Zirve Madalyası yok, Bay Murs.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

Selim ber

Gerçekten muhteşem bir klip emeğine sağlık diyelim yolu açık olsun, hızlı ve etkili haber için takipdeyim 👍

1 yıl önce
ad image
ad image