Arama

REYTİNG SONUÇLARI BUGÜN 2016

8 yıl önce


REYTİNG SONUÇLARI BUGÜN 2016
ad image
ad image

Reyting sonuçları bugün ne durumda sorusu sorulmaya başlandı bile. 2016 yılının ilk günlerinden Pazartesi akşamı dizileri yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıktılar. Dün akşam yayımlanan televizyon yapımları ve dizilerin izlenme oranlarını veren reyting listeleri güncel olarak haberimizde yer almaktadır. 04 Ocak Pazartesi gününe ait günlük reyting sonuçları ile ilgili detaylar haberimizde. Televizyon yayın programında kış sezonun başlamasından sonra geçen sezonun devam eden dizileri geçtiğimiz günlerde yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye başladılar. Reyting Sonuçları Pazartesi sonuçları hangi dizinin ya da televizyon yapımının ne kadr izlendiği konusunda izleyicilere fikir veriyor. dün akşam yayınlanan dizilerden en beğenilerek izlenen diziler şunlardı; Star TV ekranlarında yayımlanan ve geçen sezon başlayıp bu sezonda tam gaz devam eden sevilen dizi Paramparça bu hafta yeyınlanmadı, Kanal D'nin yaz sezonu dizisi olarak çıkış yapan ve yüksek beğeni üzerine yeni sezonda da aynı başarı ile devam dizi Güneşin Kızları yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Atv ekranlarında ise dün akşam Kırgın Çiçekler yer aldı. Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi olmaya devam eden dizinin yeni bölümleri ile ilgili haber ve fragmanları ajanshaber.com da bulabilirsiniz. Rekabetin kıran kırana geçtiği pazartesi akşamının en çok izlenen dizisi hangisi oldu? ayrıntılar haberimizde..

REYTİNG SONUÇLARI 04 OCAK PAZARTESİ

Kısa bir süre önce yayınlanan Pazartesi reyting verilerine göre, totalda gecesinin en çok izlenen dizisi ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler oldu. Pazartesi akşamının Reyting sıralamasında 2. sırada en fazla izlenen yapım ne oldu? Gecenin en fazla izlenen program ve dizilerinin listesini ajanshaber.com sitemizde ve haberimizin devamında bulabilirsiniz. Reytingler genellikle Günlük Reyting Sonuçları olmak üzere özel analiz kurumları tarafından belirleniyor. Reyting, izleyicilerin tercihlerine doğrultusunda, ortaya çıkan izlenme oranlarının kanallara ve televizyon programlarının izlenme oranları sonrasında yapılan değerlendirmedir.Dün akşamda televizyon kanallarında yayınlanan programlar arasında yine iddialı diziler ve programlar vardı. ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölümüyle günün en fazla izlenen yapımlarından birisi idi. Dün akşamın en fazla izlenen yapımlarından bir tanesi de yeni sezonda geçtiğimiz günlerde sezona merhaba diyen Star TV ekranlarında yayınlanan Paramparça Dizisi 2. dizisi oldu. Dizi heyecan yüklü bölümüyle izleyiciyi yine ekran başına kilitledi. Kanal D ekranlarında yayınlanan yaz sezonuna damga vuran dizilerinden olan Güneşin Kızları reyting 9. sırada yer aldı. Günün en çok izlenen diğer dizileri ve programları hangileri oldu? detayları ajanshaber.com sitemizde bulabilirsiniz. 

HAFTALIK REYTİNG SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

REYTİNG SONUÇLARI 03 OCAK PAZAR İÇİN TIKLAYIN

Reyting Sonuçları 03 OCAK Pazartesi Total

reytingler yayınlandığında haberimizde olacak

Reyting Sonuçları AB 04 Ocak Pazartesi

PAZARTESİ DİZİLERİ

KIRGIN ÇİÇEKLER                            ATV

PARAMPARÇA                                 STAR TV

GÜNEŞİN KIZLARI                           KANAL D

O SES TÜRKİYE                                 TV8

YEŞİL DENİZ                                       TRT1

Reytin sonuçları ile iglili merak ettiğimiz konuları ajans haber sitemizden ve günlük olarak hazırladığımız haberimizin ayrıntılarından öğrenebilirsiniz.

 

Kaynak: Ajans Haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image