Arama

Sayılarla Boyama Setleri ile Sanat

1 yıl önce


Sayılarla Boyama Setleri ile Sanat
ad image
ad image

 

Bugünlerde evdeyiz, farklı hobiler arıyoruz. Bu uğraşlardaki en popüler etkinliklerden biri resim yapmak. Özellikle sayılara göre renklendirme hem kolay hem de eğlenceli olduğundan, büyük ve küçük herkes tarafından sevilir.

Sayılarla boyama seti ile harika çiçek resimleri oluşturabilirsiniz. Bu sayede kendi masanızı pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Daisy Line Art sitesine göz atabilir ve renkli resim setlerini keşfedebilirsiniz.

Numara Kitine Göre Renk Nedir?

Sayıya göre boya setinde farklı renkler, basılı bir tuval ve bir dizi fırça elde edersiniz. Bu malzemeleri kullanarak, her sayıya karşılık gelen rengi boyayabilirsiniz. Her rakam bir sayı ile işaretlenmiştir. İşaretli yerler birleştirildiğinde harika bir çiçek resmi ortaya çıkıyor.

Son zamanlarda bu kadar popüler olmasının nedeni, evde geçirilen zamanın verimli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Net bir set olduğu için, tıpkı bir sanatçı gibi kendi resminizi yaratabilirsiniz. Daha sonra evde, işyerinizde kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Malzemeler

Papatya Hattı Sanat sitesinde çiçek numaraları ile boyama setleri oldukça kolay bir şekilde uygulanabilir. Büyük ya da küçük herkesin eline uyacak. Ayrıca, gerekli tüm malzemeler sete dahil edilmiştir.

Bunlar;

* Çerçeveli baskılı tuval

* Fırça seti

* Numaralandırılmış akrilik boya seti

• Tablonun referans basılı fotoğrafı

Ayrıca marka bu malzemeleri Daisy Line Art özel tasarım kutusu ile birlikte gönderiyor.

Nasıl uygulanır?

Önce fırça setini setten çıkarın. Büyük, küçük ve orta büyüklükte olduklarından, tüm alanları taşmadan kolayca boyayabilirsiniz. Fırçanızı ıslatıp boyalara batırırsanız daha kolay uygulayabilirsiniz. Boyama işlemine en fazla sayıda başlarsanız, daha kolay ilerleyeceksiniz. Ayrıca, tek bir numarayı bitirene kadar başka bir numaraya geçmemenizi öneririz. Bu fırça sayısında renkler karıştırılmayacaktır.

Sayılarla boyama seti fiyatları, tuvallerin çeşitliliğine ve boyutuna bağlı olarak farklılık gösterebilir. Daisy Line Art, en uygun fiyatlarla kaliteli resim setleri sunmaktadır. Üstelik indirimli zamanlarda setleri çok daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için:www.daisylineart.com

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image