Arama

Şubatta 30 Bin Öğretmen Ataması

8 yıl önce


Şubatta 30 Bin Öğretmen Ataması
ad image
ad image

 


Milli Eğitim Bakanı müjdeyi verdi 30 bin öğretmen ataması yapılacak.Peki öğretmen ataması daha çok hangi bölgeye olacak?Şubatta 30 Bin Öğretmen Ataması.İşte haberin detayları;

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Şubat ayında 30 bin öğretmen ataması yapacaklarını bildirdi.Katıldığı özel programda müjdeyi veren Avcı eğitimde radikal değişikliklere gidileceğini belirtti.Ayrıca öğretmenlere atandıkları yerde kalmaları için azı imkanlar tanıyacaklarını belirtti.
"Öğretmenlere İlave İmkanlar Sağlanacak"
Avcı, öğretmen yoğunluğu olarak bazı doğu illerinin batı ve orta anadolu illerini geçtiğini dile getirerek, buradaki sorunun eş durumundan tayinlerle bu dengenin sürdürülememesi olduğunu ifade etti.
Bu tayin sirkülasyonunu belli bir düzene oturtmak için çeşitli çalışmalar yapacaklarını kaydeden Avcı, "Öğretmenler atandıkları yerde görevlerini devam ettirmeleri için arkadaşlarımıza da ilave birtakım imkanlar sağlayacağız. Yani kuru kuru mecburiyet çok işe yaramayabilir, doğru da olmayabilir. Ancak maddi manevi özendirici birtakım tedbirlerle çeşitli bölge ve okullarımızda hizmet veren öğretmen arkadaşlarımızı en azından 4 yıl kesintisiz olarak başladığı okulda görevini devam etmesini istiyoruz" ifadesini kullandı.


 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image