Arama

Tarz Sahibi Olanların Tercihi John Richardo Ayakkabıları

2 yıl önce


Tarz Sahibi Olanların Tercihi John Richardo Ayakkabıları
ad image
ad image

John Richardo ayakkabıları, 39 yıldır kalite ve konforu bir arada kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. El işçiliği ile kültürel değerlerimizi yaşatmak konusunda misyon üstelenen John Ricardo, yurtdışında katıldığı fuar ve etkinliklerde ülkemizi başarılı ile temsil ediyor. Yüzde yüz deriden üretilen ayakkabı modelleri kullanıcının hareket imkanını kısıtlamayacak şekilde imal edilerek gün içinde yaşanabilecek ayakkabı kaynaklı bir aksaklığın önüne geçiliyor.

Ayakkabıların kadın ve erkeklere özel farklı tarzları hem görsel açıdan hem de kullanışlılık açısından ön plana çıkıyor. Özel tasarımları sayesinde sektöre yön veren John Ricardo her sene farklı ayakkabı modellerini kullanıcılarına sunarak yapılacak kombinler için onlarca farklı alternatif sunuyor.

John Richardo Ayakkabıları Kullanıcıya Ne Vadediyor?

Günümüzde artan iş yükü insanları her saniye daha fazla hareket halinde olmaya zorlamaktadır. Bu nedenle ayakkabıların kullanıcıyı rahatsız etmeyecek yapıda olması önemlidir. Kullanıcı ayakkabıları ayağındayken herhangi bir rahatsızlık hissetmemelidir. Böylelikle rekabetin yüksek olduğu iş dünyasında kullanıcı ayakkabı kaynaklı bir rahatsızlık hissetmez ve iş performansında herhangi bir aksama meydana gelmez.

Diğer yandan; tarz sahibi olması gereken ayakkabılar sadece yakın çevrenin değil farklı insanlarında dikkatini çekmeli ve sosyal hayatta kullanıcısına artı puan sağlamalıdır. Bir ayakkabının dayanıklı bir yapıya sahip olması da olmazsa olmaz unsurlar arasında yer alır. John Richardo ayakkabıları tüm bunları kullanıcısına başarılı bir şekilde sunar. Ayrıca satış sonrasına desteğe büyük önem verilmesi kullanıcı memnuniyetinin esas olduğunun net bir göstergesidir.

John Richardo Ayakkabılarının Başarısı Ve Dünya Pazarı

Bir markanın insanlığa değer katması ile birlikte vizyoner bir bakış açısına sahip olması gerekir. Bu sayede bir yandan yenilikler doğru bir şekilde analiz edilebilirken diğer yandan öncü rol üstlenmek mümkün hale gelir. John Richard el işçiliği ayakkabıları sayesinde asırlardır süre gelen geleneklerimizi yaşatmasının yanında geleceğe yönelik olarak Ar-Ge çalışmalarını ivedilikle sürdürmektedir. Kullanıcılar yeni sezon John Richardo ayakkabılarına internet sitesi ya da fiziksel mağazadan kolaylıkla ulaşabilir.

Milano, Paris, Madrid, Londra, Moskova, Dubai ve daha birçok ülkede düzenlenen fuara katılan John Richardo, ülkemizde sektöre yön vermeye devam etmekle beraber uluslararası arenada Türkiye’yi başarıyla temsil etmektedir. Gelişme ve büyümeyi ilke edinen marka 1 yılda 2 yeni mağazası açarak kullanıcılarına sunduğu kaliteli hizmet ağını genişletmiştir. Ayrıca öncü ayakkabı firması Golf Dünyası ve TV8’de yayınlanan Doya Doya Moda başta olmak üzere birçok sponsorluk faaliyetini yürütmektedir.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image