Arama

Türkiye 21.352 yeni koronavirüs vakası, 243 ölüm daha bildirdi

2 yıl önce

Sağlık Bakanlığı 12 Eylül'de yaptığı açıklamada, Türkiye'nin teyit edilen koronavirüs vakalarının son 24 saatte 21.352 arttığını ve 243 kişinin daha hayatını kaybettiğini duyurdu.

Türkiye 21.352 yeni koronavirüs vakası, 243 ölüm daha bildirdi
ad image
ad image

 

Kaan Alba’nın kuruculuğunu üstlendiği Penguen Express  geçtiğimiz günlerde tüketici’ye sunduğu uygun fiyatlı ürünler ile e-ticaret piyasasına hızlı bir giriş yaptı.

Tüketicinin yüzünü güldüren e-ticaret platformuna yoğun ilgi gösterildi. Gümrük ihale yolu ile temin edilen ürünleri piyasa’ya süren genç girişimci, tüketici tarafından beğenileri topladı. İstanbul Bahçeşehir’de düzenlenen lansmanda  kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Yönetimini üstlendiği Penguen Express  alışveriş platformunda tüketiciyi alışveriş yapmaya davet etti.

Penguen Express Tüketici’ye Hitap Ediyor!

Penguen Express Kurucusu ve  Ceo’su Kaan alba, yaptığı açıklamada elektronik piyasasının içerisinde bulunduğu ekonomik tabloyu eleştirip,  tüketici’nin elektronik ürünlere erişiminin zorluklarına değindi.

‘’Tüketici ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik koşullar nedeni ile döviz kuruna endeksli elektronik ürünlere erişimde zorluk çekiyor. Bu zorluğu kolaylaştırma amaçlı kurduğumuz bu platformda memnuniyeti hedefleyip, platformun daha fazla kitleye ulaşmasını amaçlıyoruz” dedi.

Uygun fiyat ve düşük kar marjını ilke edinen platforma ilgi giderek artıyor…

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image