Arama

Whey protein

1 yıl önce


Whey protein
ad image
ad image

 

Whey protein tozu, peynir suyunun içerisinde bulunan tabakanın belirli işlemden geçirilerek kurutulması işlemi sonucunda toz haline gelmesidir. Aynı zamanda bu durum yoğurt üzerinde bulunan kaymak için de geçerlidir. Peynirin alt tabakasında bulunan suyun proteini konsantre hidrolize ve izole olarak üç gruba ayrılır.

Whey protein tozları genel olarak vücudumuzun en fazla ihtiyaç duyduğu yapı taşlarından biridir. İçeriğinde bulunan amino asitlerle bağışıklık sisteminin güçlenmesi durumu söz konusudur. Kas yapımının yağsız bir şekilde oluşumuna destek olurlar.

Hücre Yenilenmesi ve Whey Protein

Protein tozları vücudumuzun hücrelerinde ve dokuların yenilenmesini olanak tanır. Whey protein tozu genel olarak vücudun ihtiyacı olan proteinin %80'ini karşılar. İçeriğinde bcaa ve glutamin amino asidi bolca bulunmaktadır.

Bu ürün dışında farklı bir protein tozu kullanmaya gerek kalmaz. Vücudun üretemediği proteini sentezlemesi görevinde tam olarak gerçekleştirir. Karbonhidrat, yağ, kolesterol ve laktoz seviyelere bu proteinler sayesinde daha kontrol altında tutulur. Farklı aramalara sahip olan bu ürünleri satın almak ve farklı kilogram seçenekleri ile birlikte sahip olmak için https://www.protein34.com/whey-protein internet adresini tıklamanız yeterli olacaktır.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image