Arama

Yeni virüs vakalarının yaklaşık % 85'i İngiltere varyantına bağlı

3 yıl önce

Ülkenin sağlık bakanı 12 Nisan'da yaptığı açıklamada, Türkiye genelinde yeni COVID-19 vakalarının yaklaşık% 85'inin İngiltere varyantından kaynaklandığını belirterek , insanları virüsün yayılmasını engellemek için daha fazla adım atmaya çağırdı.

Yeni virüs vakalarının yaklaşık % 85'i İngiltere varyantına bağlı
ad image
ad image

Türkiye'nin önemli tattoo (dövme) modeli olan Rabbit Ferhat, mahkeme kararı ile ismini değiştirdi. Artık Rabbit ismini alan model, Türkiye'de sadece kendine ait olan bu ismin, dünyada ise kendisi haricinde 2 kişide daha olduğunu söyledi.

Sadece ülkemizde değil, burada yapılan dövmelerin yurt dışında tanıtılması için katalog çalışmaları da yapan Rabbit Ferhat, ünlü dövme sanatçıları ile ortaklaşa projelere imza atıyor.

Boyanın bulunması ile birlikte, insanlık tarihi için dövme var olmaya başlandı ve binlerce yıldır etkin bir şekilde kullanılıyor. Yurdumuzun çeşitli yerlerinde kadınlar için bir gelenek olması ve ayrıca dünyanın farklı bir çok yerinde de gelenek için yaptırılan dövme, insanlar için farklı anlamlar taşıyor.

Rabbit Ferhat Dünyaya Açılıyor

İşte bunun bilincinde olan ve her sanatın doğru şekilde tanıtılması için mücadele eden Rabbit Ferhat, yüzlerce farklı dövmeyi üzerinde taşıyarak, bunları dünyanın bir çok yerinde sergiliyor. Üstelik İnstagram üzerinde yaptığı paylaşımlar ile de dünyanın her yerinde tattoo severlerin ilgi odağı oluyor. 

Vücudun sanatsal bir çalışmaya dönüştüğü dövmeler, bir çok farklı amaç için yapılıyor. Bunların hepsinin başında kişi sevdiği için dövme yaptırıyor. İşte burada dövmenin nasıl durduğu ve dövmeyi yapan sanatçının ne kadar iyi çalıştığını Rabbit Ferhat sayesinde görmüş oluyoruz.

Dünyada dövmeye ilgi duyan birçok kişinin takibe aldığı Rabbit, vücudunda ki dövmeleri tanıtarak, buna gönül verenlerin de beğenisine sunuyor. 

Tattoo Tutkusu Nereden Geliyor

Global ismiyle tattoo, binlerce yıldır farklı amaçlar ve anlamlar için yapılıyor. Rabbit Ferhat için çocukluğundan beri büyük bir tutku olan tattoo, ilk olarak 16 yaşında yaptırmış olduğu dövme ile gerçeğe dönüşmeye başlıyor. 2004 yılından itibaren ise tattoo modeli olarak bu tutkusunu mesleğe dönüştüren ve ünlü bir model haline gelen Rabbit Ferhat, bugün Türkiye'nin en önemli modeli olarak çalışmalarına devam ediyor. 

Vücudunda sayısız dövmeye yer veren ve ünlü tattoo sanatçılarının imzasını taşıyan Rabbit Ferhat'ın çalışmalarını İnstagram üzerinden @rabbitferhat hesabına girerek görebilirsiniz. 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image