Arama

Yüksek Verimlilikte İwis Zincir Lider

2 yıl önce

Dünyanın en iyi zincir markalarından olan İwis zincir, 100 yılı aşkın süredir çok geniş bir kapsama ile üretimlerine devam etmektedir. İlk olarak 1881 yılında temelleri atılan marka, günümüzde dünyanın dört bir yanında tercih ediliyor.

Yüksek Verimlilikte İwis Zincir Lider
ad image
ad image

 

Resmi tören, Olimpiyat Antik Stadyumunda yapıldı; aktrist Katerina Lehou, kahya olarak Artemis Ignatiou ve koreograf oldu.

Alev alarma geçirilen törene, Yunanistan Cumhurbaşkanı, Prokopis Pavlopoulos, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Başkanı Thomas Bach, Yunanistan Olimpiyat Komitesi Başkanı Spyros Capralos ve Antik Olimpiya Belediye Başkanı Euthumios Kotzas'ın katıldığı yüzlerce konuk katıldı.

Thomas Bach Olimpiyat Kış Oyunları Pyeongchang 2018'e geri sayım sinyali verdi.

İlk meşaleci, Güney Kore'nin kıdemli futbolcu Park Ji-sung'un izleyeceği Yunan kros kayakçısı Apostolos Angelis'ti.

Ertesi hafta, 2,129 km'lik Yunanistan'ı kapsayacak alev, 30 Ekim'de Akropolis'e ulaşacak. Törenden sonraki sekiz gün içinde yaklaşık 505 meşale okuyucu katılacak ve 36 belge töreni 20 belediyede gerçekleştirilecek.

Alevin Pyeongchang 2018 Organizasyon Komitesine devredilmesi töreni 31 Ekim'de Atina saati 11:00 'da Panathenaic Stadyumunda yapılacak.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image