Arama

Zümrüt Küpe Seçimi Nasıl Olmalı?

1 yıl önce


Zümrüt Küpe Seçimi Nasıl Olmalı?
ad image
ad image

Bir kadın olarak güzel bir küpeye sahip olmak sizin de hakkınız! Ancak, pırlanta küpe seçimi sırasında birtakım hususlara dikkat etmelisiniz. Her şeyden önce, nasıl bir küpe istediğinize karar vermelisiniz. 2020’li yıllarda olduğumuz şu günlerde pahalı küpelerin yerini yavaş yavaş tasarım küpelerin aldığını ifade edebiliriz. Bilhassa Y ve Z kuşağına mensup olan kadınlar; hayal ettikleri türden bir küpeye erişmek adına tasarım küpe modellerini araştırıyorlar. Yine de zümrüt küpe gibi klasik seçeneklerin de tercih edildiğini söyleyebiliriz. Yazımız sayesinde başta küpe seçimi olmak üzere birçok konu hakkında bilgi alabilirsiniz. O halde başlayalım!

 

Küpe Seçiminde Hangi Hususlara Dikkat Edilmelidir?

Küpenin kadınlar için ne kadar önemli bir aksesuar olduğunu bilmeyen yok! Fakat, sıradan bir küpe kullanılmamalı! Küpe seçimi sırasında her şeyden önce kişinin tarzına uygun hareket etmesi gerekir. Bilhassa giyilen kıyafetler ile uyum sağlayacak türden bir küpe modeline öncelik tanınmalıdır. Buna ek olarak, yüz tipine uygun bir küpe seçimi yapılmalıdır. Örneğin, kare yüz tipine sahip olan kadınlar; keskin hatları yumuşatmalıdırlar. Bu yüzden, büyük kenarlı küpelerden ve kaba hatlardan uzak durmaları gereklidir.

Takdir edersiniz ki, her kadının vücut ve yüz tipi farklıdır. Birçok kadın üçgen yüz tipine sahiptir. Bu kadınların son derece şanslı olduklarını ifade edebiliriz. Çünkü, kendilerine uygun çok sayıda küpe modeli vardır. Fakat, yine de en çok yakışacak küpe modelinin dar ve uzun küpeler olduğunu ifade edebiliriz. Halka küpeler; geçmişten bu yana bir hayli popülerdir. Bu tür küpeleri birçok kadının kulağında görebilirsiniz. Ancak, yuvarlak yüz tipine sahip olan kadınlara hiç uygun olmayan küpe seçeneği tahmin edebileceğiniz üzere halka küpelerdir. Bunun yanı sıra, birçok kadının yüzünün kalp şeklini andırdığını ifade edebiliriz. Onlar için en uygun seçenek ise halka küpeler olabilir. İnce ve uzun yüz tipiyle dikkat çeken kadınlar ise üçgen ve kare tipli küpelerden yana seçim yapabilirler.

Neden Zümrüt Küpe Satın Alınmalı?

Biraz araştırma yaptığınız takdirde hem yüz tipinize hem de bütçenize uygun bir zümrüt küpe bulabilirsiniz. Fakat, insanların aklında onlarca seçenek dururken neden zümrüt küpe sorusunun yer aldığını tahmin edebiliyoruz. Zümrüt taşının faydalarını öğrendikten sonra bu soruyu sorduğunuz için pişman olacaksınız.

Zümrüt; elmas, yakut ve safir ile beraber en değerli taşlardan birisidir. Nadir bulunması ile dikkat çeker. Bu yüzden, hem maddi hem de manevi açıdan yadsınamayacak bir değeri mevcuttur. Bunun yanı sıra, hem fiziksel hem de psikolojik açıdan çok sayıda faydası vardır. Her şeyden önce, zihni kuvvetlendirir. İnsanların kalp ve böbrek sorunlarına çare bulabilir. Ayrıca, kötü enerjiyi vücuttan atar. Kendisini daha iyi hissetmek ve olduğundan daha iyi gözükmek isteyenlerin tercihi her zaman zümrüt küpe olmalıdır.

 

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image