Arama

26 Aralık En Güncel Döviz Piyasası | Dolar ne kadar oldu ?

8 yıl önce


26 Aralık En Güncel Döviz Piyasası | Dolar ne kadar oldu ?
ad image
ad image

 Ekonomi severler, yatırımcılar ve ekonomi takip eden diğer tüm okurlarımız, doların gidişatı ne olacak? 1 dolar kaç Türk Lirası? Yeni yıla girerken dolar ve euro’da bizi ne gibi değişiklikler bekliyor? Sterlin yükselmeye devam ediyor mu? Dolar, Euro, Sterlin ve diğer tüm döviz kurları için bulabileceğiniz en güncel haberleri www.yeniulke.net adresi ekonomi bölümünde sizler için derledik.


Dolar dün yaşadığı yükselişin ardından sabah saatlerine yatırımcılarını üzmüştü. Fakat geceyi görmeden hemen kendini toparlamayı bildi ve 2.9202 Türk Lirasından işlem görüyor şu anda. Euro ise dün yaptığı yükselişin üstüne ekleyerek devam ediyor. Yeni yıla girerken durum ne olacak öğrenmek istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin. Dün beklenmeyen bir atakla 4.4120 Türk lirasını gören İngiliz Sterlin’i bugün hızlı bir düşüş yaparak 4.3380’e kadar geriledi.

26 Aralık En Güncel Döviz Piyasası; 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image